Trwa ładowanie...
29-12-2011 11:52

Jasne i proste męskie priorytety

Jasne i proste męskie priorytetyŹródło: Thinkstockphotos
dor2bkw
dor2bkw

Męskim okiem

* Szukając partnera kobiety rozglądają się za mężczyzną idealnym. Biorą pod uwagę wiele różnych czynników i cech. Byle drobiazg jest w stanie zmienić wymarzonego księcia w nieatrakcyjną żabę. Tymczasem w przypadku panów wszystko jest znacznie prostsze. Skupiamy się bowiem wyłącznie na priorytetach. W sumie trzech.*

Żeby podobać się mężczyźnie kobieta musi uwielbiać seks, lubić jeść i umieć przygotować się do wyjścia w 10 minut. Tak wynika z badań brytyjskiego portalu randkowego UKDating.com. Redaktorzy portalu zapytali swoich męskich użytkowników o to jakie kobiety im się podobają i na co zwracają największą uwagę u kobiet.

dor2bkw

Jak łatwo się domyśleć - najwięcej uczestników badania stwierdziło, że ich wybranka powinna mieć ochotę na seks o każdej porze dnia i nocy. Za takim walorem głosowało aż 91 procent panów. 88 procent badanych przyznało też, że idealna partnerka to taka, która nie szykuje się do wyjścia godzinami i nie trzeba na nią z tego powodu czekać.

61 procent ankietowanych ceni sobie humor i inteligencję kobiet. A także cierpliwość - zwłaszcza przejawiającą się spokojnym oczekiwaniem na powrót partnera z koleżeńskiej imprezy. Zresztą sześciu na dziesięciu panów nie ma nic przeciwko wspólnym wypadom - woleliby nawet, by ich wybranka oglądała z nimi mecz w pubie, niż ulubiony serial samotnie w domu.

Nieco ponad połowa badanych ceni sobie kobiety, które skłonne byłyby do poświęcenia kariery zawodowej na rzecz wychowywania potomstwa.

Z badania wynika, że mężczyźni wysoko cenią sobie osobowość i temperament pań. Dopiero znacznie niżej na liście priorytetów znalazły się walory zewnętrzne takie jak biust, pośladki, czy twarz.

dor2bkw

Jednak to, że nasze męskie priorytety są bardzo jasne i proste, wcale nie oznacza, że nie mamy problemu ze znalezieniem partnerki. Ze świecą bowiem można szukać takich pań, które umiałyby spełnić choćby te trzy podstawowe, najczęściej wymieniane warunki.

A najgorsze jest to, że okazuje się, że niemal wszyscy szukamy tego samego ideału. Jak poradzić sobie z taką konkurencją?

(menonwaves)/ PFi

dor2bkw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dor2bkw