Trwa ładowanie...
Anna Smolec
19-08-2011 12:46

Jenifer Lopez i Marc Anthony - horoskop partnerski

Share
Jenifer Lopez i Marc Anthony - horoskop partnerskiŹródło: WP.PL
d40s2rd

Jenifer Lopez ur. 24.7.1969

Liczba drogi życia 2
Podstawową wartością, jaką niesie za sobą wibracja liczby Dwa jest partnerstwo i współpraca. Dwójki potrzebują rodziny, przyjaciół, współpracowników i związków. Nie są stworzeni do "solówek".
Jennifer Lopez dziś jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd Hollywood i show biznesu. Jednak na początku kariery występowała w teledyskach, jako chórek lub członek grupy tanecznej w background. Nie miała z tym problemu, aby być "trybem w maszynie", czyli jedną z wielu w zespole, bowiem dla niej najważniejsze było to, aby się realizować, nie musiała od razu być "pierwszymi skrzypcami", w naturze Dwójek leży uległość, umiejętność współpracy i grania w zespole do tej samej bramki.
Jako partner Dwójka jest niezwykle otwarta, chętnie okazuje uczucia. Dwójki są prawdziwymi ludźmi partnerstwa, uwielbiają być w związku.

Liczba dnia urodzenia 6
Szóstka w dniu urodzenia wnosi silną emocjonalność i dążenie do pełnej harmonii w sferze uczuciowej. Osoby z tą wibracją marzą o rodzinie i partnerstwie, boją się samotności. Także J.Lo nie lubi być singlem. Patrząc na jej życie uczuciowe i związki, widzimy, że po rozstaniu z jednym mężczyzna, prawie natychmiast wchodziła w następną relację. Tak było np. gdy rozstała się z Benem Affleckiem i zaczęła spotykać z obecnym mężem Marc Anthonym. Sześć jest liczbą artystycznego wyrazu, niesie ze sobą kreatywność, wyobraźnię, zmysł artystyczny i ogromną wrażliwość, wyczucie piękna. Jennifer to nie tylko piosenkarka i aktorka, jest także tancerką, autorką piosenek i projektantką mody.

d40s2rd

Liczba nastawienia 4
Liczba nastawienia Cztery dotyczy człowieka, który jest niezwykle poukładany i rzetelny. Patrząc na karierę Jenifer Lopez, trudno odmówić jej pracowitości i sukcesywnego realizowania swoich celów. Cztery wnosi w osobowość konsekwencję, determinacje i ogromną sumienność. J.Lo to "fabryka", śpiewa, tańczy, gra w filmach, sygnuje perfumy, wypuszcza kolekcje ubrań, bywa producentem płyt i programów telewizyjnych. Cztery to także chęć do dzielenia się z innymi zarówno swoim czasem, jak i wiedzą czy dobytkiem. Jenifer angażuje się w działalność charytatywną, zwłaszcza w pomoc rodzinom kobiet zamordowanych w meksykańskim mieście Juarez.

Marc Anthony ur. 16.9.1968

Liczba drogi życia 4
Śmiało można powiedzieć, że praca jest bardzo ważna dla Marca Anthonego. Wibracja liczby Cztery niesie w sobie zapowiedź realizacji siebie na planie pracy i kariery. Cechuje ludzi skłonnych do ogromnych poświęceń, wysiłku, czasem wręcz pracoholizmu. Osoby z Czwórką drogi życia niezwykle dużo uwagi przywiązują do domu i rodziny jako swojego azylu. To właśnie w otoczeniu swojej rodziny Czwórka regeneruje swoje siły. Wibracja liczby Cztery wnosi do charakteru człowieka potrzebę konsekwencji i uporządkowania. Czwórki to bardzo systematyczni i poukładani ludzie.

Liczba dnia urodzenia 7
Liczba Siedem zapowiada intuicje, wrażliwość i otwarty umysł. Osoby, których liczba dnia urodzenia to właśnie Siedem, cechuje rozsądek i ogromna inteligencja, a czasem potrzeba przebywania tylko samemu ze sobą. Potrafią zadbać o siebie i swoje sprawy. Ich uczucia rozkwitają w atmosferze przyjaźni. Po związku z Miss Universe Dayanarą Torres, Marc zaczął się spotykać z J.Lo, z którą znał się od lat, współpracował a nawet “przez chwilę” się z nią spotykał zanim się ożenił. Tym razem było to spotkanie definitywne, dwóch dojrzałych osób, z bagażami doświadczeń z poprzednich związków. Na gruncie wzajemnego zrozumienia i sympatii udało im się zbudować małżeństwo.

d40s2rd

Liczba nastawienia 7
Liczba nastawienia Marca to Siedem. Kluczem do jego drogi życia jest myślenie, stawianie pytań i poszukiwania odpowiedzi. Liczba ta niesie w sobie skłonność do zamykania się w sobie i przeżywania wszelkich doświadczeń w prywatności. Ceremonia ślubna Marca i Renifer była zamknięta dla prasy, bardzo skromna i kameralna, tylko dla najbliższych. Kilka dni po ślubie, Anthony udzielając wywiadu odmówił jakichkolwiek komentarzy na temat swojego związku z J.Lo. W środowisku znany jest z tego, że niechętnie udziela wywiadów, spotyka się z mediami czy odpowiada na pytania dotyczące swojej prywatności. Razem
Liczby drogi życia 2 i 4 / pełna harmonia liczb
Idealne zestawienie: Jenifer to kobieta, która pragnie rodziny i miłości, całe życie dożyła do partnerstwa, kochania i bycia kochaną. Jej Szóstka dnia urodzenia dodatkowo wzmacnia liczbę drogi życia Dwa o potrzebę bycia matką, „rodzicielką” i „żywicielką”, osoby z Szóstką kochają dzieci i ich wychowywanie. Marc to Czwórka, mężczyzna stworzony do bycia ojcem i głową rodziny, to ktoś, dla kogo najważniejsze jest dobro jego najbliższych. Oboje dają sobie to, czego potrzebuje to drugie.

Liczby dnia urodzenia 6 i 7 / trudności
Trudności mogą się pojawiać, gdy Marc z Siódemką w dniu urodzenia i liczbie nastawienie będzie potrzebował chwili tylko dla siebie, do przebywania tylko i wyłącznie samemu ze sobą w swojej przestrzeni. Wówczas Jenifer- Dwójka drogi życia, może odbierać to jako odtrącenie czy okazywanie znużenia nią jako partnerką. Dwójki lubią być cały czas „na fali” w związku, a każdy przestój czy wycofanie się, odbierane są jako dowód na problem w związku. Ich dni urodzenia 6 i 7 niosą za to fantastyczną zapowiedź bycia doskonałymi i świetnie uzupełniającymi się rodzicami. Jenifer ma także dobry kontakt z dziećmi Marca z jego poprzednich związków, zwłaszcza z Arianą- najstarszą córką Marca, która wystąpiła np. w teledysku Jenifer, grając w nim jej młodszą siostrę.

Liczby nastawienia 4 i 7 / liczby dość dobrze dopasowane
Oboje stanowią duet, ich klucze do dróg życia uzupełniają się. Jako para wiedzą jak zapewnić swojej rodzinie teraźniejszość i przyszłość.

J Lo i Marc pobrali się 5. 06. 2004, zatem liczba ich małżeństwa to 8 Ósemka zapowiada sukces. Liczba ta mówi, że wszystko zależy od partnerów, ile emocji włożą w ten związek, tyle samo otrzymają. Związek z wibracją Osiem wnosi stabilizację. Przynosi spełnienie w praktycznym wymiarze, pozwala na realizację ambicji parterów. Jennifer i Marc z odwagą, walczą o swoje szczęście.

Dzieci Jennifer i Marca - bliźnięta Emme Marbiel Muñiz i Maximilian "Max" David Muñiz przyszły na świat 28. 2. 2008
Ich liczba drogi życia to 4. Liczba ta jest identyczna z liczbą nastawienia Jennifer i identyczna z drogą życia Marca. Zapowiada to dobre relacje i porozumienie na linii dzieci rodzice. Ta harmonia liczb mówi o tym, że rodzice będą doskonale rozumieli potrzeby i odczucia dzieci.

d40s2rd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40s2rd
d40s2rd