Trwa ładowanie...
du3ljt2
Ciekawostki

Jennifer Aniston i Brad Pitt - słynne rozstania

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Aniston i Brad Pitt - słynne rozstania
(WP.PL)
du3ljt2

Jennifer Aniston, ur. 11.02.1969 r. i Brad Pitt, ur. 18.12. 1963 r.

Uwielbiana Rachel z „Przyjaciół” i jeden z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. To było jak romans z ekranu, a nie z prawdziwego życia.
Telewizje na całym świecie marzyły aby móc sfilmować ich ślub w Malibu, który był mega przyjęciem. I nagle pewnego dnia stanęła między nimi Angelina.
Zagrali razem z Pittem. Początkowo zaprzeczali, a media sądziły, że szum wokół ich rzekomego romansu jest tylko chwytem reklamowym przy okazji promocji filmu „Mr. iMs. Smith”.
Jednak Jennifer nie chciała uczestniczyć w tej sytuacji i wystąpiła o rozwód, wkrótce potem okazało się, że Angelina jest w ciąży. To właśnie niechęć do posiadania dzieci Brad podwawał jako powód rozpadu ich związku.

Liczba związku:
Para ta pobrała się 29.07.2000 r. Liczba tego związku to Dwa. Małżeństwo wibrujące tą liczbą mają szansę na partnerstwo i zrozumienie.
Potrafią się wspierać. Są także świetnymi kumplami, uśmiechają się wspólnie do życia. Dwa niesie satysfakcję uczuciową. Gdzie, zatem tkwi „pułapka”?
Gdy partnerzy zacierają granicę między swoją odrębnością lub, gdy muszą zbyt wiele siebie złożyć w ofierze dla dobra związku. To prędzej czy później obraca się przeciwko nim.
Każdy z małżonków jest odrębnym bytem, istotą, ma swoją odrębność. Partnerstwo to nie to samo, co zależność. Liczby drogi życia
( jak para na siebie wzajemnie oddziałuje suma wszystkich liczb w dacie urodzenia)
Jennifer to numerologiczna Dwójka zaś Brad to Czwórka . To dobra kombinacja liczb. Tym bardziej może dziwić fakt, że tej parze się nie udało.
W planie budowania życia Czwórki jest luka, która swoim ciepłem i zrozumieniem wypełnia Dwójka. Jednak partner z wibracją liczby Dwa ma tak silną potrzebę partnerstwa, że oczekuje non stop potwierdzania swojej pozycji w związku, a to nie koniecznie łatwo przychodzi Czwórce.
Tak zaczyna się błędne koło naciskania i wycofywania się.

du3ljt2

Podziel się opinią

Share

du3ljt2

du3ljt2