Trwa ładowanie...
07-03-2012 11:19

Jesteś świetny w łóżku!

Jesteś świetny w łóżku!Źródło: Maxim
d1tboop

Tekst: Aleksander Hepner

Wreszcie badania naukowe potwierdziły to, co my, polscy mężczyźni, w skrytości wiedzieliśmy od dawna. Możesz wybierać do woli.

Jest jeszcze jeden powód, dla którego dobrze być polskim mężczyzną. Jest nas mniej niż kobiet, a to oznacza w praktyce, że nie musimy rzucać się na pierwszą lepszą partnerkę i spokojnie możemy wybrać taką, jaka w pełni zadowoli nasze oczekiwania. Jak wyliczył Eurostat (instytucja zajmująca się statystyką w krajach Unii Europejskiej), nad Wisłą na 100 mężczyzn przypada aż 106 kobiet! W najlepszej sytuacji są mieszkańcy województwa łódzkiego, gdzie na 100 facetów przypada aż 110 pań - dlatego jeżeli szukasz partnerki, chyba już wiesz, dokąd powinieneś kupić bilet... Polski facet od zawsze znał swoją wartość. Niemniej powtarzana przez niektóre złe kobiety plotka o rzekomych wyczynach Francuzów, Greków czy chociażby Hiszpanów sprawiła, że przez ostatnie lata jakby lekko zatraciliśmy pewność siebie. Bezpodstawnie!

Często i długo i dobrze

Dzięki wyjątkowym umiejętnościom polskich facetów aż 67 proc. kobiet przeżywa orgazm podczas stosunku, co plasuje nas w ścisłej czołówce samców. Ale to nie wszystko. W Polsce długość aktu seksualnego to imponujące 28 minut, podczas gdy pozostali Europejczycy spędzają w miłosnym uścisku zaledwie... żałosne 12 minut. O niespożytych siłach seksualnych nadwiślańskich panów świadczy również częstotliwość zbliżeń: aż 76 proc. z nas uprawia seks raz w tygodniu, natomiast 5 proc. robi to nawet codziennie!

d1tboop

O takim wyniku nasi europejscy sąsiedzi mogą tylko pomarzyć: według badań zaledwie 25 proc. Niemców czy 40 proc. Słowaków uprawia miłość częściej niż raz w tygodniu! Trzeba powiedzieć jeszcze jedno: do częstych stosunków seksualnych przyznają się u nas - uwaga! - nawet... 70-latkowie, co jest ewenementem w skali Europy!

Szybko się uczymy

Nic dziwnego, że opisywane powyżej wyniki czynią Polaków spełnionymi kochankami. Z badań wynika, że aż 9 na 10 osób jest zadowolonych ze swojego życia seksualnego. Niemniej nie spoczywamy na laurach. 53 proc. Polaków garnie się do poznawania nowych technik seksualnych czy testowania coraz to bardziej rozwiniętych pozycji. Dla porównania: w Europie średni wskaźnik pogłębiania wiedzy seksualnej wynosi niespełna 47 proc.

Gdzie szukamy informacji?

Głównie w internecie (82 proc.) oraz filmach i prasie kolorowej (40 proc.). Nasz męski pęd do wiedzy w zakresie ars amandi nie kończy się jednak na materiałach edukacyjnych. Co drugi z nas sięga chętnie po gadżety erotyczne, podczas gdy w przypadku Europejczyków robi tak zaledwie co trzeci mężczyzna. Frajerzy...

* Jesteśmy wielcy* Na koniec bardzo ważna wiadomość: Polscy mężczyźni są coraz hojniej obdarzeni przez naturę. Jeszcze 10 lat temu średnia długość naszej męskości, mierzona we wzwodzie, wynosiła ok. 13 cm. Dziś jest to już 18 cm! OK, to wielkość deklarowana, a nie mierzona przez badaczy, ale i tak daleko za sobą pozostawiliśmy Hiszpanów (ok. 13 cm), Francuzów (ok. 16 cm) czy Włochów (ok. 15 cm). A ponieważ na wielkość penisa wpływ mają czynniki genetyczne (jeżeli twój ojciec ma metr pięćdziesiąt to "Maxim" trzyma kciuki, żeby chociaż buty miał z 45), wygląda na to, że my, polscy mężczyźni, stajemy się seksualną potęgą na wiele, wiele lat!

Materiał przygotowany został na podstawie publikacji: "Badania na temat zwyczajów seksualnych Polaków" - dr Zbigniew Izdebski; "Życie seksualne Polaków" - Centrum Badania Opinii Społecznej

d1tboop
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1tboop