Trwa ładowanie...
17-05-2012 12:58

Jeżeli ktoś jeszcze nie zaczął odliczać...

Jeżeli ktoś jeszcze nie zaczął odliczać...Źródło: Tattoofest
d1qluex
d1qluex

…to już najwyższy czas. Czerwiec nadciąga wielkimi krokami, a wraz z nim – kolejna, siódma edycja krakowskiego Tattoofestu. Fani tatuowania w dobrym stylu mogą już ostrzyć zęby – 2-go i 3-go czerwca 2012 do stolicy małopolski zawita 150 artystów, którzy opanowali do perfekcji różnorodne style. Wśród nich znaleźć można reprezentantów USA, Francji, Hiszpanii, Szwecji, Węgier, Kanady, Turcji, Niemiec, Czech, Słowacji i innych. Przypomnienie o obecności tatuatorów z naszego rodzimego podwórka to chyba formalność, jak co roku pojawią się polscy artyści, których talent warto poczuć na własnej skórze.

Tattofest odbędzie się w Centrum Wystawienniczym „Chemobudowa”, miejscu sprawdzonym od paru lat. Oprócz tatuatorów, stanowiska zajmą również inni wystawcy. Nie zabraknie firm oferujących odzież, sprzęt do tatuowania czy akcesoria do piercingu.

(fot. Tattoofest)

d1qluex

Dla tych, których od dźwięku maszynek rozbolą uszy lub chwilowo będą mieli dosyć widoku nasiąkającej tuszem skóry, organizatorzy przygotowują szereg innych atrakcji. Tradycyjnie, odbędą się konkursy tatuażu. Oprócz tego, w planach są konkursy dla publiczności, pokazy grup artystycznych, wykłady otwarte, warsztaty street artowe… Każdy znajdzie coś dla siebie, w końcu Tattofest zaprasza nie tylko freaków, ale i laików.

7. Tattoofest 2-3 czerwca 2012 Kraków, CT Chemobudowa, Klimeckiego 14

* www.facebook.com/TATTOOFEST* www.tattoofest.pl

d1qluex
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qluex