Trwa ładowanie...
12-02-2014 17:12

Już 15-16 lutego - Baltic Games w Gdańsku!

Share
Już 15-16 lutego - Baltic Games w Gdańsku!Źródło: materiały prasowe/Baltic Games
d3ob1zr

Już w sobotę i niedzielę 15-16.02.2014 roku odbędzie się kolejna, tym razem zimowa edycja, jednej z największych imprez deskorolkowo - BMX-owych w Polsce.

Wszyscy, którym brakuje letnich emocji sportów ekstremalnych, a także ci, którzy chcą nakręcić się na kolejny sezon letnich sportów ekstremalnych, powinni stawić się w halach Amber Expo w Gdańsku w najbliższy weekend.

Oprócz tradycyjnych już konkursów i koncertów, wszyscy przybyli mogą liczyć na wiele atrakcji sportowych, a także tych związanych ze stylem życia i modą.

d3ob1zr

Będzie można zobaczyć nowe kolekcje kluczowych marek streetwearowych, a w sobotę wieczorem być na dobrych koncertach czołówki polskiego hip-hopu.

Ale na tym się nie kończy, wszyscy przybyli wezmą również udział w wydarzeniu, które jest skierowane przede wszystkim do graczy, tak nałogowych, co niedzielnych - kolejna hala zostanie przejęta przez WinG – Winter Gaming Gdańsk. WinG również popularyzuje e-sport w Polsce i chce zdjąć raz na zawsze z gier elektronicznych odium nic nie znaczącej rozgrywki.

Na uwagę na pewno zasługuje strefa X-jump! W niedzielę 16.02.2014 ekipa X-jump zaprezentuje skoki z budynku Amber expo na wielką poduchę.

Do tego będzie można zwiedzać stoiska związane ze sportami ekstremalnymi i skompletować sobie sprzęt na nadchodzący sezon.

d3ob1zr

Organizatorzy dokładają wszelkich starań, żeby BG Arena sprostała oczekiwaniom deskorolki i BMX. W tej edycji skupiono się na rozbudowie sekcji streetowej, nie tracąc przy tym dużych przeszkód.

Poniżej wizualizacja Baltic Games Areny, która już w tej formie wyglądała imponująco.

(fot. Baltic Games\Materiały Prasowe)

A tak konstruktorzy pracują, żeby wszystkie przeszkody były dopięte na ostatni guzik i przejezdne. Nie jest łatwo, trzeba zakasać rękawy i robić.

strona imprezy: www.balticgames.co

Bilety dostępne na ebilet.pl oraz sieciach Empik

Ceny w przedsprzedaży:

1 dzień - 35zł
karnet 2 dniowy - 59zł
Ceny w dniu imprezy

1 dzień - 40zł
karnet 2 dniowy - 70zł

Na koniec zajawka, która przyciągnie wszystkich sceptyków na weekend w Gdańsku!

d3ob1zr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ob1zr