Trwa ładowanie...

K1- i droga staje się prostsza

Share
K1- i droga staje się prostsza
Źródło: Inforad
d1xctzy

W listopadzie ubiegłego roku, firma Inforad zaprezentowała urządzenie ułatwiające życie wielu kierowcom. V3 udowodniło, że podróżowanie może być znacznie przyjemniejsze, kiedy znana jest lokalizacja fotoradarów i niebezpiecznych stref. Teraz na rynku polskim dostępny jest już kolejny model, Inforad K1 - najmniejszy na świecie lokalizator radarów GPS.

Inforad K1 to najnowszej generacji urządzenie, wykorzystujące technologię GPS i połączenie satelitarne. Jego maleńkie gabaryty, prostota instalacji i użytkowania pozwalają na zamontowanie go na desce rozdzielczej każdego pojazdu. K1 jest po to, aby ułatwić kierowcom życie. Z niesamowitą dokładnością lokalizuje fotoradary i informuje, że pojazd zbliża się do strefy niebezpiecznej. Pozwala uniknąć wysokich mandatów i punktów karnych.

Dzięki urządzeniu firmy Inforad, kierowca otrzymuje pewność i poczucie bezpieczeństwa. K1 samoistnie monituje strefę, w której znajduje się pojazd porównując ją z bazą fotoradarów. Lokalizator informuje, że auto zbliża się do strefy niebezpiecznej za pomocą sygnałów świetlno - dźwiękowych. Nie wymaga użycia żadnych baterii i jest wyjątkowo mały, co umożliwia schowanie go prawie wszędzie. Dodatkowo K1 działa promieniowo, co w praktyce oznacza, ze jest w stanie zlokalizować wszystkie radary w pobliżu, nawet te, które minie kierowca.

d1xctzy

„To innowacyjne rozwiązanie dla wszystkich kierowców. Pomaga uniknąć wielu nieprzyjemnych konsekwencji, przy czym jest całkowicie legalne i zgodne z przepisami kodeksu drogowego. Nie zakłóca działania radarów ani innych urządzeń policyjnych. Stanowi wsparcie dla działań prewencyjnych, dlatego użytkownik może czuć się w pełni komfortowo.” – mówi Steve Wilson, Dyrektor ds. Sprzedaży i Operacji Inforad Ltd.

d1xctzy

Podziel się opinią

Share
d1xctzy
d1xctzy