Trwa ładowanie...
14-12-2007 14:17

Kaliber, czy długość lufy?

Kaliber, czy długość lufy?Źródło: AFP
d26kyu6
d26kyu6

* Męskim okiem * To pytanie od wieków zadają sobie mężczyźni, niezależnie od tego, jaki jest ich stosunek do służby wojskowej. Kwestia jest bowiem poważna - chodzi o satysfakcję. W dodatku o satysfakcję partnerek, które przy każdej okazji podkreślają, że ich książę z bajki powinien mieć "to coś", ale nie definiują w jakim rozmiarze.

Wokół rozmiarów męskiej hmmm... "osobowości" narosło wiele mitów. Pierwszy jaki przychodzi do głowy, to mit o rozmiarze "afrykańskim". Jest to mit sięgający do dalekiej prehistorii, w której każdy prawdziwy facet miał albo maczugę, albo długą dzidę zdolną powalić mamuta. Mit ten jest tak głęboko zakorzeniony, że również dziś każdy mężczyzna chce zaimponować partnerce porównywalnymi rozmiarami swojego "uzbrojenia". Niestety - łatwo udowodnić, że większość z nich przesadza.

A to dlatego, że rozmiary penisów niezależnie od nacji niemal się od siebie nie różnią. Owszem - bywają wyjątki od reguły, ale większość męskiego arsenału jest przewidywalnie jednakowa. I nie jest to żadne tam 22 cm, o których wspomina się na imprezach. Średnia długość członka białego mężczyzny wynosi 14,7 cm. Mężczyzna rasy żółtej ma jeszcze mniej, bo 13,5 cm. Czarnoskóry kochanek na tym tle wypada najlepiej, ale też bez rewelacji - maksymalnie osiąga ok. 17 cm, a średnio niewiele ponad 15 cm.

ZOBACZ TABELĘ ROZMIARÓW >>
Jak wypadamy na tle tej statystyki? O ile osiągnęliśmy już wiek, w którym penis przestaje rosnąć (17-20 lat) najlepiej przekonać się samemu. Posłużyć do tego może zwyczajna linijka. Należy tylko pamiętać, że długość penisa mierzy się od strony brzucha, czyli "od góry".więcej...

d26kyu6

* Błędy popełniane przez mężczyznę... Błędy popełniane przez mężczyznę...*

*Niemcy najgorsi w łóżkuNiemcy najgorsi w łóżku*

Uzyskana długość jest mniej imponująca, niż podczas mierzenia "od dołu", ale wynik oddaje dokładnie tyle centymetrów, ile w czasie stosunku wprowadzane jest do pochwy.

0 - 10,9 cm bardzo mały

d26kyu6

11 - 12,4 cm mały

12,5 - 13,9 cm średnio mały

14 - 15,4 cm średni

15,5 - 16,9 cm średnio duży

17 - 18,4 cm duży

18,5 cm - bardzo duży

Kiedy już znamy długość, warto też zbadać kaliber naszego uzbrojenia. Obwód męskiego przyrodzenia mierzy się po środku jego długości. Można to zrobić miarą krawiecką, sznurkiem, byle nie cyrklem. I znów dla porównania wyników posłużmy się tabelą:

0 - 10,9 cm mały

11 - 11,9 cm średnio mały

d26kyu6

12 - 12,9 cm średni

13 - 13,9 cm średnio duży

14 cm - duży

Na koniec warto pamiętać, że nie istnieje coś takiego, jak rozmiar idealny. Jedne kobiety satysfakcjonuje długość, inne - cenią sobie obwód. Przy czym w obu przypadkach "więcej" wcale nie znaczy "lepiej". Bo jeśli jest "za dużo", to penetracja może być dla kobiety bolesna i nieprzyjemna. Tak więc cieszmy się tym co mamy i bierzmy przykład ze świata przyrody. W końcu koliberek też jest taki malutki, a doskonale potrafi nadrabiać liczbą uderzeń na sekundę.

(eMPi, Kabron)

* Błędy popełniane przez mężczyznę... Błędy popełniane przez mężczyznę...*

*Niemcy najgorsi w łóżkuNiemcy najgorsi w łóżku*

d26kyu6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26kyu6