Trwa ładowanie...
17-12-2010 15:01

Karting w Gdańsku. Relacja z turnieju dziennikarzy

Karting w Gdańsku. Relacja z turnieju dziennikarzyŹródło: AFP
d3ecs6i

Na arenie Kart Center w Gdańsku odbył się turniej dziennikarzy. Do gokartów wsiedli amatorzy ale stworzyli niesamowite widowisko. Emocji nie zabrakło, ponieważ rywalizowało 8 drużyn, a różnice czasowe były bardzo małe.

Drużyny: Wirtualna Polska, Trójmiasto.pl, Subaru Forum WP, Pomorska.tv, Wirtualna Polska 2, Telewizja Gdańsk, Północna.tv, Dziennik Bałtycki.

Turniej drużynowy jak zwykle rozpoczęły wyścigi kwalifikacyjne, które trwały około godziny. Drużyny złożone z czterech osób typowały kierowców, którzy kolejno siadali do małych bolidów. Każdy kierowca miał 8 minut na torze, żeby uzyskać jak najlepszy czas okrążenia. Po pierwszym wyścigu na prowadzenie wysunął się team Subaru Forum WP, ale cały czas czuł na sobie oddech trójmiasto.pl.

W finale najlepsi zawodnicy ze swoich drużyn zasiedli do gokartów, żeby ustalić ostateczną klasyfikację. Po 12 okrążeniach złoto zgarnął najlepszy tego dnia team Subaru Forum WP, na drugim miejscu mocna ekipa z trójmiasto.pl, a na trzecim Wirtualna Polska 2.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Subaru Forum WP
  2. Trojmiasto.pl
  3. Wirtualna Polska 2
  4. Północna TV
  5. Pomorska TV
  6. Telewizja Gdańsk
  7. Dziennik Bałtycki
  8. Wirtualna Polska 2
d3ecs6i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ecs6i