Trwa ładowanie...

Katarzyna Krzeszowska została Miss Polski 2012

Katarzyna Krzeszowska została Miss Polski 2012Źródło: PAP
d4i6zam

Miss Polski 2012 wybrana!

I wszystko stało się jasne! Już wiadomo, która z naszych 22. wspaniałych finalistek została najpiękniejszą Polką! W centrum widowiskowo-sportowym Orlen Arena w Płocku właśnie zakończył się 22. finał konkursu Miss Polski.

Ubiegłoroczna laureatka Angelika Ogryzek włożyła koronę Miss Polski na skronie pochodzącej z Krynicy Zdroju 22-letniej Katarzynie Krzeszowskiej reprezentującej woj. małopolskie, kobiety o uśmiechu tak słodkim, że można nim posłodzić nawet piołun.

d4i6zam

Katarzyna Krzeszowska będzie reprezentowała Polskę w konkursie Miss World, który odbędzie się na wyspie Bali w Indonezji. Trzeba przyznać, że z takimi warunkami fizycznymi i tym błyskiem w oku, nasza nowa miss ma spore szanse wywalczyć tytuł najpiękniejszej kobiety świata! Przypomnijmy, że dotychczas ta sztuka udała się tylko jednej Polce - Miss World 1989 została Aneta Kręglicka.

Pierwszą Vice Miss Polski 2012 została Ewa Będzia, drugą Paulina Podlewska, trzecią Aleksandra Podsiadły, a czwartą Klaudia Wiśniowska i z pewnością także te dziewczyny będziemy mogli jeszcze zobaczyć w konkursach międzynarodowych.

Wybrano także Miss Widzów Polsatu, którą została Paulina Podlewska oraz Miss Internetu - Magdalena Osińska.

Wszystkim Paniom gorąco gratulujemy.

d4i6zam

Rywalizacja, jak co roku, była bardzo zacięta, stąd jury, którego skład trzymano w tajemnicy do samego końca, nie miało łatwego wyboru. Wszystkie piękne panie prezentowały się wyjątkowo - zarówno w ekstrawaganckiej bieliźnie(co wyraźnie podniosło temperaturę na widowni), strojach kąpielowych, strojach koktajlowych, a finałowa 10 także w strojach zainspirowanych baletem, tradycyjnie w sukniach ślubnych oraz strojach wieczorowych. Ekscytujące pokazy uświetniły występy gwiazd - laureata ostatniej edycji Must Be The Music Tomasza Kowalskiego, zespołu LemON, Natalii Lesz oraz Krzysztofa Respondka.

Galę w płockiej Orlen Arenie transmitowaną przez telewizję Polsat poprowadzili: Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut przy reporterskim i konferansjerskim wsparciu Michała Koterskiego. Patronat medialny nad imprezą ma Wirtualna Polska, w szczególności serwis facet.wp.pl. Podczas gali finałowej WP.PL reprezentował nasz redakcyjny kolega i kierownik Łukasz Jurczak - i jak nas zapewnił, już wkrótce tylko u nas będziecie mogli zobaczyć ekskluzywne materiały z imprezy!

Finalistki konkursu Miss Polski 2012:

nr 1 - Patrycja Bagińska
nr 2 - Katarzyna Berdychowska FINAŁOWA 10.
nr 3 - Ewa Będzia FINAŁOWA 10.
nr 4 - Joanna Gładysz
nr 5 - Kamila Gródecka
nr 6 - Joanna Grzybowska
nr 7 - Katarzyna Kania
nr 8 - Katarzyna Krzeszowska FINAŁOWA 10.
nr 9 - Dalia Malara
nr 10 - Anna Moniuszko FINAŁOWA 10.
nr 11 - Monika Morzyńska
nr 12 - Monika Niemotko FINAŁOWA 10.
nr 13 - Magdalena Osińska FINAŁOWA 10.
nr 14 - Ewelina Ostrowska
nr 15 - Paulina Podlewska - FINAŁOWA 10.
nr 16 - Aleksandra Podsiadły FINAŁOWA 10.
nr 17 - Magdalena Suproń
nr 18 - Magdalena Tasarek
nr 19 - Emilia Tomkiel
nr 20 - Katarzyna Tutak
nr 21 - Klaudia Wiśniowska FINAŁOWA 10.
nr 22 - Magdalena Zakrzewska FINAŁOWA 10.

d4i6zam

PFi

Miss Polski 2012 Katarzyna Krzeszowska

na zdj. Miss Polski 2011 - Angelika Ogryzek

d4i6zam
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4i6zam