Kazimierz Marcinkiewicz pokazuje mięśnie. Świetna forma byłego premiera przed zawodami Ironman

Pierwsze skojarzenie, gdy spoglądamy na zdjęcie byłego premiera na plaży – Dwayne „The Rock” Johnson, czyli najlepiej opłacany osiłek w Hollywood.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sprawdzian formy w wykonaniu byłego premiera
Sprawdzian formy w wykonaniu byłego premiera (Facebook.com)
WP

58-letni Kazimierz Marcinkiweicz przygotowuje się właśnie do zawodów Ironman, czyli najbardziej wymagającej rywalizacji sportowej. W zależności od formuły, konkretnego eventu czy lokalizacji, składają się na nią różne dystanse. Trzeba je przebyć pływając, jadąc na rowerze i biegnąc.

Same zawody są morderczym wysiłkiem, a przygotowania do nich to żmudny proces, trwający miesiącami, a nawet latami. Nikt nie wstaje nagle z kanapy i nie płynie 3,8 km, nie jedzie 180 km i nie biegnie 42km. Kazimierz Marcinkiewicz to jednak mocno zawzięta jednostka, co udowadniał również na scenie politycznej.

Teraz wstawia na swoim profilu na Facebooku zdjęcie z podsumowaniem przygotowań:
Wyniki kwietnia
Jest powolny progres. Przebiegłem 70 km, przejechałem na rowerze 150 km, a na basenie przepłynąłem 8 km. Nie osiągam jeszcze takich wyników jakbym chciał. Pewnie nie chodzi o ilość km tylko jakość treningu. Muszę się przyłożyć bo pierwsze zawody już za 4 tygodnie

WP

No i to zdjęcie – uwydatnione „kaptury” i barki, ultra męski zarost i zuchwałe spojrzenie. W kwestii zagrywek wizerunkowych, Kazimierz Marcinkiewicz pozostaje w zdecydowanie dobrej formie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
Polub WP Facet
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP