Trwa ładowanie...
d1hy67d
Ciekawostki

Kim Basinger i Alec Baldwin - słynne rozstania

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kim Basinger i Alec Baldwin - słynne rozstania
(WP.PL)
d1hy67d

Kim Basinger, ur. 08.12.1953 r. i Alec Baldwin, ur. 03.04.1958 r.

Kim w latach osiemdziesiątych podbiła świat swoją urodą i zmysłowością, modelka, odtwórczyni roli dziewczyny Bonda i parterka Mickey Rourke w kultowym filmie „9 i pół tygodnia”. Spotkali się na planie filmu. W przypadku pięknej blondynki i przystojnego bruneta cóż innego mogło wchodzić w grę jak nie miłość od pierwszego wejrzenia. I nikt nie miał co do tego wątpliwości. Uchodzili za szczęśliwe małżeństwo, starali się o dziecko. Doczekali się córki Irleand.

Liczba związku:
Para ta pobrała się 19. 08. 1993 r. Liczbą tego związku jest Cztery. Energia tej liczby zmusza do ciągłej pracy nad związkiem. Udziałem tej pary może stać się wysiłek i wytrwałość. Ich głównym celem powinno stać się zachowanie równowagi. Czwórka niesie ryzyko zbyt konserwatywnych i sztywnych zasad. Warto czasem otworzyć się na świat. Gdy para ogranicza się i zawęża sobie pole swojego wspólnego działania i swoje horyzonty, to istnieje ryzyko że z jeziora miłości, bez wymiany myśl i emocji z otaczającym światem, staną się bajorem. Czyż nie lepiej dla nich byłoby bycie jak rzeka, niosącą zmienne prądy, ale zawsze świeże i dynamiczne. Ten związek może także umrzeć, gdy ze strony partnerów zabraknie zaangażowania w jego rozwój. Liczby drogi życia
( jak para na siebie wzajemnie oddziałuje suma wszystkich liczb w dacie urodznia)
Kim to numerologiczna Dwójka zaś Alec to Trójka. Te liczby są wobec siebie dość pozytywnie nastawione i potrafią ze sobą współbrzmieć. Trójka potrafi werbalizować swoje oczekiwania i punkt widzenia. Natomiast Dwójka w naturalny sposób nastawiona jest pro partnersko i chętnie wchodzi w dialog ze swoją drugą połówka. Dwójka potrafi wspierać swojego partnera, stać u jego boku, a nawet grać „drugie skrzypce”, ale robi to dopóty jest doceniana przez Trójkę.

d1hy67d

Podziel się opinią

Share

d1hy67d

d1hy67d