Trwa ładowanie...
d2n53sx
d2n53sx

Słyszałem, że istnieje kobiecy wytrysk. Czy jest on związany tylko z mocnym podnieceniem kobiety? Moja dziewczyna zawsze jest bardzo mokra, a nigdy nie miała wytrysku. Przyznam, że mnie taki wytrysk podnieca, jak oglądam na filmach i chciałbym zobaczyć to u niej.

Odpowiedź

Efekt zwany kobiecym wytryskiem można zaobserwować, ale nie u każdej kobiety. Nie jest to wytrysk w takim sensie, jak u mężczyzny, lecz wynik serii skurczów mięśni w obrębie narządów płciowych - mających miejsce podczas orgazmu. Jeśli kobieta jest bardzo nawilżona, a skurcze mięśni są dosyć silne, może to wywołać efekt zwany kobiecym wytryskiem. Efekt ten nie występuje u każdej kobiety i nie za każdym razem. Proszę się więc nie zdziwić, jeśli zjawisko to nie wystąpi u Pana partnerki i proponuję nie wywierać na nią w związku z tym żadnych nacisków. Mogą one przynieść efekt odwrotny do zamierzonego - zamknięcie się partnerki na grę seksualną z Panem. Opisywana sytuacja to jeden z tych przypadków, w których oglądanie filmów przynosi więcej szkody, niż pożytku.

Radosław Jerzy Utnik - psycholog-seksuolog, członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

d2n53sx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2n53sx