Trwa ładowanie...
21-03-2011 11:16

Kobieta z automatu - sprawdź, zanim wybierzesz

Kobieta z automatu - sprawdź, zanim wybierzeszŹródło: AFP
d445g8c
d445g8c

Męskim okiem

Szukasz drugiej połówki, ale nie wiesz na jaki typ kobiety się zdecydować? Zastanawiasz się co cię czeka u boku kobiety o takim, czy innym charakterze? Hindusi wpadli na pomysł, jak pomóc ci w tego typu rozterkach.

Indyjscy mężczyźni mają od niedawna wyjątkową szansę przetestować kobiece osobowości przed wiązaniem się z kimkolwiek. Pomocą służy im internetowy serwis biwihotohaisi.com. Aby odnaleźć swój ideał wystarczy się zalogować i wybrać jeden z kilku dostępnych typów kobiet. Po dokonaniu wyboru na nasz telefon komórkowy zaczyna wydzwaniać "automatyczna wybranka", która zależnie od reprezentowanej osobowości wygłasza pasujące do tejże kwestie.

"Partnerki z automatu" są cztery. Do wyboru mamy Ritu - kurę domową, która telefonicznie przypomina o ugotowanym właśnie pysznym obiedzie. Jej przeciwieństwem jest Shalini, typ ambitnej i wiecznie zajętej bizneswoman. Jest też Bijli - z natury bardzo dominująca - która co chwila sprawdza gdzie i z kim jesteśmy. No i Milli, typ wiecznej imprezowiczki i plotkary, która zasypie nas mnóstwem opowieści o swoich licznych znajomych.

Każda z wirtualnych niewiast ma swoje wady i zalety. Za każdym razem kiedy odbieramy telefon i słyszymy kolejną przypisaną do swojej wybranki kwestię - lepiej ją poznajemy. Pomysł brzmi dziwacznie, ale nie dość że faktycznie działa, to w dodatku hindusi wręcz oszaleli na jego punkcie.

d445g8c

[

]( #opinions )

Swoją drogą zastanawiające jest, czy podobny serwis przyjąłby się również w naszym kraju. I jakie typy osobowości musiałby zawierać. Szalona imprezowiczka, cnotka-dewotka, Matka Polka, prawdziwa patriotka, feministka-ekolożka - przykłady, które znajdują odzwierciedlenie wśród naszych rodaczek, możnaby wymieniać jeszcze długo. W dodatku każda z nich ma wiele do powiedzenia. Ciekawe która z osobowości cieszyłaby się największym "wzięciem".

d445g8c

Tak czy siak pomysł jest świetny, bo dzięki niemu nie trzeba angażować się w żaden realny a jednocześnie "ćwiczebny" związek. W rezultacie więc nikt nikomu nie łamie tu serca w wyniku różnicy temperamentów. Jedyne co naszym zdaniem umknęło twórcom serwisu, to uwzględnienie comiesięcznej zmiany kobiecego nastroju spowodowanej PMS-em. A przecież poznawać osobowość kobiety bez tego mrocznego aspektu, to jak nie poznawać w ogóle. Niezależnie od tego, czy na co dzień jest kurą domową, imprezowiczką czy bizneswoman.

(menonwaves)

d445g8c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d445g8c