Trwa ładowanie...

Kobiety są dziwne

Share
Kobiety są dziwne
Źródło: Fotochannels.com
d3rqms5

Różnice między kobietami a mężczyznami nie sprowadzają się jedynie do dymorfizmu płciowego i postawy podczas oddawania moczu.

Nie chcielibyśmy wyjść na szowinistów, ale trzeba powiedzieć jasno i otwarcie, że pewnych rzeczy kobiety nie są w stanie zrozumieć. Co więcej - nie przestają nas zadziwiać brakiem tego zrozumienia. Podobnie, jak i innymi osobliwościami. Oto zestaw kilkunastu dziwacznych obserwacji, jeśli chodzi o kobiety:

Nie rozumieją dlaczego piłkarze tworząc "mur", zasłaniają genitalia.

Nie posądzamy wszystkich kobiet o brak wiedzy na temat "spalonego", ale znajdźcie, choć jedną, która zrozumie wyżej wymieniony piłkarski gest albo Waszą minę, gdy koleś z filmu jest bity po swoich "klejnotach".

Skąd te turbany?

Zwijanie turbanów to powszechna praktyka kobiet wychodzących z kąpieli. I to niezależnie od długości włosów. Czyżby zamiłowanie do kultury orientalnej? Znajdźcie faceta, który hołdowałby równie egzotycznej praktyce.

d3rqms5

* Kompleksy podczas seksu*

Chyba żaden z nas nie zastanawia się podczas seksu, że ma włosy na plecach albo niedokładnie się rano ogolił. Kobiety - przeciwnie! Nie chodzi oczywiście o to, że martwią się swoimi włosami na plecach, ale uprawiając seks, bardzo często zamartwiają się swoim wyglądem.

Używają otwieracza

Prawdziwy facet wie, że gdy ma się ochotę na piwo, otwieracz jest zbędny. Istnieje milion sposobów na to, by otworzyć butelkę bez uciekania się do tego prymitywnego narzędzia - od zębów po łyżkę. Można też kupić piwo w puszce.

Nie umieją żyć bez torebek

Chciałyby mieć na nie oddzielną szafę. Mało tego - możecie sobie przypomnieć, kiedy ostatnio widzieliście na ulicy kobietę bez torebki? Czyżby one czuły się nieswojo, nie trzymając niczego w ręce? Mamy propozycję, by chwyciły za coś innego...

d3rqms5

Zła kolejność ubierania

Najpierw wkładacie koszulę, a potem dolną bieliznę? Oczywiście, że nie. Jednak kobiety hołdują właśnie takiej, odwróconej strategii ubierania się. Może to być pozostałość dawnych czasów, kiedy suknie sięgały do kostek i zasłaniały, co trzeba.

...ale dobra rozbierania

By oddać sprawiedliwość, zaznaczamy, że kobiety zazwyczaj rozbierają się w dobrej kolejności - również zaczynając od góry. My czynimy podobnie. Czy powinno zatem dziwić, że zapominamy o skarpetkach?

Chcą gadać po seksie

Milczenie jest złotem, ale po seksie najlepiej zafundować sobie krótką regeneracyjną drzemkę. Mimo że naukowcy już dawno wyjaśnili, że faceci zasypiając po seksie, nie mają wcale na myśli niczego złego, kobiety wciąż traktują to jako wielki afront i potencjalną przyczynę do kłótni pt. "bo ty mnie już nie kochasz!".

Noszą stringi

Stringi, zwłaszcza na plaży, cieszą chyba każde męskie oko. A może nie tyle one same, ale to, na czym są noszone? Przyznacie jednak, że trzeba być dość dziwnej konstrukcji psychicznej, żeby nosić coś, co zwyczajnie wpina się między pośladki. Dlatego pozostajemy zwolennikami bokserek. Oczywiście dla mężczyzn.

Depilują się i... zmuszają do depilacji

O ile nie mamy nic przeciwko, by kobiety walczyły z naturalnym, ale mało atrakcyjnym owłosieniem w niektórych miejscach ciała, o tyle uważamy, że zmuszanie do depilacji mężczyzn, szczególnie, jeśli chodzi o miejsca intymne, to kompletne nieporozumienie. Czymś się chyba musimy różnić.

KP/ BL, PFi

d3rqms5

Podziel się opinią

Share
d3rqms5
d3rqms5