Trwa ładowanie...
Ciekawostki

Kobiety w TOPolkach

Share
Kobiety w TOPolkach
Źródło: WP.PL
d1nx08d

Ranking TOPolki 2007 to ciągła gonitwa, aby znaleźć się na dobrze punktowanych miejscach. Najdziwniejsze jest to, że z dnia na dzień zdarzają się takie spadki, że wydaje się to niemożliwe. Wszystko jednak dzięki internautom, którzy każdego dnia oddają głosy na swoje ulubienice.

Zostały uaktualnione pewne wiadomości o naszych kandydatkach. Niektóre z nich są szokujące, dlatego tym bardziej należy im się przyjrzeć.

Przykłady:
Dla niektórych Agnieszka Frykowska cała, jako taka, to jedna wielka porażka. Dla niektórych gwiazda. Dlatego trudno mówić o porażkach. Ciekawostką jest jaka kolejna część ciała Frytki legnie na stole chirurga plastycznego. I jaka stacja za to zapłaci.

d1nx08d

Ewa Sonnet - Ostanie doniesienia o Ewie Sonet, nie są zbyt budujące. Brukowe portale i tytuły prasowe piszą, iż wcale nie skończyła ze swoja pierwszą profesją. Niemniej, głupi ten, kto wierzy plotkom. My wierzymy, że Ewa poświeci się muzyce, i skupi na wydawaniu kolejnych płyt. Rok 2007 to rok Ewy – zdana matura, egzaminy na studia, wiele obiecująca propozycja wzięcia udziału w „Tańcu na lodzie”.

Dorota „Doda” Rabczewska - Ciekawostką do nie dawana były pogłoski o tym czy FAKTYCZNIE Dorota Rabczewska i Radosław Majdan wzięli ślub, czy nie. Czy rozstali się, czy nie. Czy Dorota męczy Radka i doprowadza do szału swoim, dość rozrywkowym stylem życia, czy nie. Czy całe zamieszanie w około tematu jest spowodowane promocją płyty, czy nie?

Zobacz również

* Seks i religia: namiętna romska dziewczyna*

7 grzechów głównych

Dlaczego warto uprawiać seks?

Błędy popełniane przez mężczyznę podczas seksu

d1nx08d

Podziel się opinią

Share
d1nx08d
d1nx08d