Trwa ładowanie...
10-11-2011 16:25

Kochanek idealny to ten, który urodził się w niedzielę

Kochanek idealny to ten, który urodził się w niedzielęŹródło: Thinkstockphotos
dw9sxvf
dw9sxvf

Sprawdź, jak dzień tygodnia, w którym się urodziłeś, może wpłynąć na Twoją aktywność seksualną.

Niezwykłą zależność pomiędzy dniem, w którym przyszliśmy na świat a naszym potencjałem seksualnym, odkrył duet: astrolog Kazimierz Olszewski i chirolog Alyona Olszewska. Wróżbici na podstawie przepowiedni Wyroczni Apollina, zbudowali horoskop, z którego dowiesz się o swoich predyspozycjach do spraw łóżkowych.

"Super Express" przedstawił wyniki ich pracy. Dzięki temu możemy dowiedzieć się, jakie możliwości miłosne, daje Ci dzień, w którym się urodziłeś.

To, że ludzi różni indywidualny temperament seksualny wiedzieliśmy od dawna. Ten siedmiodniowy klucz pozwoli jednak w bardzo szybki sposób - nawet w formie eksperymentu - sprawdzić, na co Cię stać. Nawet w naszej redakcji zapanowało wielkie poruszenie, związane z tym tematem. Sprawdziliśmy w starych kalendarzach (dostępne są aplikacje internetowe), jaki dzień tygodnia przypadał na datę naszych urodzin i.... o tym, napiszemy w poincie artykułu. Tymczasem, sprawdź swój dzień:

dw9sxvf

Poniedziałek
W pierwszym dniu tygodnia rodzą się osoby aktywne i odważne. W związku z czym, również w sypialni przejmują stery i zawsze wiedzą, co zrobić. Mają skłonności do dominacji, co powoduje, że partner może przyjąć bierną postawę. Poniedziałkowi kochankowie lubią mieć pełną kontrolę i to oni narzucają erotyczny scenariusz.

Wtorek
Wtorkowy kochanek woli zwabiać raczej do kuchni niż sypialni. Bowiem ponad seks przedkłada dobre jedzenie. Smaczne danie to dla niego przyjemność pierwszego stopnia. To również klucz do podbicia jego serca - urodzonych we wtorek zdobywamy "przez żołądek". Urodzeni we wtorek cieszą się powodzeniem u płci przeciwnej, szybko zdobywają zaufanie, potrafią stworzyć atmosferę ciepła. Jest też druga strona medalu, często ich starania odbierane są za przyjacielskie i nie prowadzą do finału w łóżku. Dlatego, kiedy pragną kogoś uwieść - muszą sięgać po podstęp.

Środa
Tego dnia przychodzą na świat osoby niezwykle powściągliwe. Raczej nie zdobywają się na pierwszy krok, nie inicjują seksu. Zanim pójdą do łóżka, dużo myślą i analizują. Czekają na pierwszy krok partnera, przez co narażeni są na rozczarowania. Jednak kiedy trafią na dominującego partnera, czerpią przyjemność z seksu.

Czwartek
W czwartek rodzą się osoby z dużym potencjałem. Jeśli odpowiednio wykorzystają swoje możliwości, mają szansę osiągnąć status kochanka idealnego. Wielkimi plusami są pewność siebie i fantazja, przypisana osobom urodzonym tego dnia.

dw9sxvf

Dlatego pokazuj na co cię stać, a sukces gwarantowany.

* Piątek*
Osoba urodzona w piątek, jako kochanek wypada blado. A to dlatego, że na pierwszym miejscu stawia pracę i obowiązki. Seks i czułości, schodzą na dalszy plan, a czasem ulegają totalnemu zaniedbaniu. A gdy jakimś cudem trafisz do łóżka, to potrafisz spalić sytuację, nadmiernym skupianiem się na szczegółach. Rada: przewartościuj swoje życie, no chyba, że chłodna temperatura w związku to właśnie taka, w jakiej czujesz się najlepiej.

Sobota
Jeśli urodziłeś się w sobotę, jesteś indywidualistą. Otoczenie odbiera cię jako osobę nieśmiałą i spokojną. Jednak tylko twój partner zna prawdę. Okazuję się bowiem, że z łagodnej owieczki potrafisz przejść wielką metamorfozę i być seksualnym tygrysem! I choć to bardzo pozytywne, musisz pamiętać, by w sytuacji - kiedy przejmiesz stery w łóżku, słuchać także podpowiedzi kochanki.

* Niedziela*
Fanfary!!! Dla ciebie, który urodziłeś się w niedziele. Seksualny potencjał, to twój największy skarb. Jesteś mistrzem tej dziedziny. Masz czarny pas z pewności siebie i przebojowości. Twoim wdziękom po prostu nie można się oprzeć. Jesteś nieprzeciętnie ciekawy i potrafisz dopieszczać każdy szczegół...

dw9sxvf

Niestety, podobnie jak urodzeni w pozostałe dni, masz też wady. Potrafisz popaść w zniechęcenie, spowodowane niewiarą we własne siły. Rada: skup swoje myli na działaniu, miła sytuacja erotyczna, szybko przepędzi chaos z głowy.

A co do naszych redakcyjnych eksperymentów. Musimy stwierdzić, że w tym horoskopie drzemie sporo prawdy. Znaleźli się wśród nas czwartkowi kochankowie, pewni swoich możliwości, ale i piątkowi, nieśmiali podrywacze. I choć staraliśmy się potraktować horoskop, jako żart, to szybko szukaliśmy również w tygodniowym harmonogramie potencjału naszych partnerów... Przyznajemy, uwierzyliśmy! A jak u was?

BL/PFI

dw9sxvf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dw9sxvf