Trwa ładowanie...
25-08-2011 14:20

Kogo nie znoszą mężczyźni?

Kogo nie znoszą mężczyźni?Źródło: ONS.pl
dh9onwg
dh9onwg

Męskim okiem

Serwis AskMen.com przeprowadził coroczne badanie sprawdzające preferencje mężczyzn. Pokazało ono m.in., których gwiazd nie lubią panowie. Wynik był zaskakujący - wręcz do szału doprowadza panów... Lady Gaga.

W trakcie badania przepytano 70 tys. mężczyzn ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii. Okazało się, że 29 proc. ankietowanych panów stwierdziło, że wprost nie cierpi Lady Gagi.

17 proc. mężczyzn ma dość wszechobecności Kim Kardashian. Co ciekawe również, bardzo ostatnio na topie, siostry Middleton wyraźnie znudziły i zmęczyły mężczyzn. Ranking wykazał także, którzy znani panowie irytują mężczyzn. I oczywiście na szczycie list znaleźli się dwaj mężczyźni, o których przez ostatni rok było bardzo głośno na świecie. 47 proc. facetów ma dość gorączki, która opanowała tłumy na punkcie Justina Bibera, a 20 proc. zdecydowanie chciałoby odpocząć od ciągłych informacji o Charlim Sheenie.

Warto zauważyć, że wszystkie wymienione przez ankietowanych osoby są niezwykle popularne na całym świecie. Sama tylko Lady Gaga ma na Twitterze 10 mln fanów. Natomiast w realnym świecie szaleją za nią niezliczone rzesze nastolatków.

dh9onwg

Co może mieć na wpływ na takie a nie inne upodobania panów? Jak się okazuje, mężczyźni częściej niż kobiety mają tendencję do dyskryminowania osób cierpiących na depresję - uznali australijscy naukowcy. Wiadomo również, że wiele celebrytek cierpi na tę chorobę Badanie przeprowadzone wśród 6 tys. Australijczyków wykazało, że mężczyźni, osoby mniej wykształcone i imigranci częściej piętnują tych, którzy zmagają się z depresją. Jedna piąta ankietowanych nie chciałaby pracować z takimi osobami.

Jak przekonuje jedna z autorek badania, prof. Kathy Griffiths, jest to pierwsze badanie tego typu. - Nasze badanie pokazuje, że dyskryminowanie takich osób nie jest bardzo rozpowszechnione, ale problem istnieje - podkreśliła.

Badanie przeprowadziła Griffiths i prof. Helen Christensen z Australian National University oraz prof. Anthony Jorm z University of Melbourne.

(PAP), menonwaves

dh9onwg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dh9onwg