Trwa ładowanie...

KOK - Kyshenko vs Paczuski

Share
KOK - Kyshenko vs Paczuski
Źródło: mat.pras./KOK World GP
d2o27zp

Organizacja International Bushido Federation pragnie potwierdzić oficjalnie kolejny niesamowicie zapowiadający się pojedynek Kickboxingu, który odbędzie się na gali King Of Kings World GP 2014 w hali Erga Arena Gdańsku w dniu 17-go października.

W kategorii półśredniej do 77 kg zmierzą się finalista japońskiego turnieju K-1 MAX Artur Kyshenko z Ukrainy i świeżo upieczonego polskiego wicemistrza Europy w Muay Thai Radosława Paczuskiego.

To pojedynek, który będzie jednym z najważniejszych podczas tego wydarzenia. 27-letni Kyshenko (57-12-1, 30 KO) to jedna z największych światowych gwiazd Kickboxingu i Muay Thai. Jest wychowankiem Pavla Yevtushenko, twórcy słynnego klubu Captain Odessa.

d2o27zp

Obecnie trenuje w Holandii pod okiem Mike'a Passeniera, trenera gwiazd Badra Hari i Melvina Manhoefa w Mike's Gym w Amsterdamie. W przeszłości był dwukrotnym Mistrzem świata amatorskiego Muay Thai w federacji IFMA i Mistrzem Europy.

Lista jego sukcesów jest jedną z najbardziej imponujących wśród zawodników z Europy, dlatego walczy w jednej z najbardziej prestiżowych organizacji w Europie jaką jest King Of Kings.

Dla 21-letniego Radosława Paczuskiego z Warszawy, walka z Kyshenką to wielka nobilitacja i szansa na pokazanie się europejskiej publiczności. Polak zdobył srebrny medal ME Muay Thai w Krakowie we wrześniu br. Jest też wicemistrzem Polski w Muaythai z tego roku ze Świebodzic i uczestnikiem MŚ w Malezji.

Na zawodowej arenie walczył już na gali KOK World GP w Kiszyniowie na Mołdawii, gdzie uległ Constantinowi Tutu. Teraz czas na zwycięstwo nad jednym z najlepszych zawodników światowego Kickboxingu.

Na ten pojedynek warto się wybrać do hali Ergo Arena, by oglądać zmagania dwóch fighterów Kickboxingu i Muay Thai na KOK World GP. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie, niezwykle ważne dla polskiego Kickboxingu, ale także dla europejskiego i światowego. Nie może Was tam zabraknąć!

Bilety są już w sprzedaży w kasie hali ERGO ARENA oraz poprzez sieć www.eBilet.pl i www.eventim.pl

d2o27zp

Podziel się opinią

Share
d2o27zp
d2o27zp