Trwa ładowanie...
d1xwwcw
Seks

Kolczyk w łechtaczce

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolczyk w łechtaczce
d1xwwcw

Moja koleżanka powiedziała mi, żebym sobie zrobiła kolczyk w łechtaczce. Moja łechtaczka jest zazwyczaj schowana i dopiero jak mój mąż rozchyli palcami skórkę, to zaczynam jakoś lepiej czuć. Koleżanka powiedziała, że od kiedy ma kolczyk, czuje się cały czas tak, jakby jej łechtaczka była pobudzona. Czy warto spróbować?

Odpowiedź

Łechtaczka jest narządem bardzo unerwionym. Nic więc dziwnego, że umieszczenie w niej kolczyka może powodować pobudzanie zakończeń nerwowych również w ciągu dnia, podczas normalnych aktywności życiowych i zawodowych. Mimo to przestrzegam przed pomysłami tego typu. Podczas przekłuwania łechtaczki może dojść do uszkodzenia połączeń nerwowych - a to z kolei sprawi, że narząd ten będzie mniej wrażliwy niż dotychczas. Nie można również wykluczyć pojawienia się stanu zapalnego i bólu - co z kolei może doprowadzić do awersji wobec współżycia seksualnego i seksualności. Jeśli natomiast chciałaby Pani odczuwać pobudzenie również w ciągu dnia - proponuję wypróbowanie tzw. kul miłości, przeznaczonych do umieszczania w pochwie. Można je nabyć w seks-shopach.

Radosław Jerzy Utnik - psycholog-seksuolog, członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

d1xwwcw

Podziel się opinią

Share

d1xwwcw

d1xwwcw