Trwa ładowanie...
29-06-2012 12:48

Konkurs Miss Bikini Model International. Trwa zgrupowanie!

Share
Konkurs Miss Bikini Model International. Trwa zgrupowanie!Źródło: dzięki uprzejmości agencji Catwalk
dx92az3

* 28 czerwca na terenach CRKF AKWEN w Czerwonaku pod Poznaniem rozpoczęło się zgrupowanie finalistek konkursu Miss Bikini Model International 2012. Gala finałowa będzie miała miejsce 30 czerwca. To wówczas dowiemy się, która Polka będzie reprezentować nas w zawodach na Malcie oraz w Chinach i na Tajwanie. Polska edycja konkursu odbywa się od 2004 roku. Serwis Facet.wp.pl objął patronat medialny nad Miss Bikini 2012. W gronie jury zasiądzie między innymi modelka Żaneta Niżnikowska oraz przedstawiciel naszej redakcji Łukasz Jurczak. * Jak wskazuje sama nazwa konkursu, największy nacisk kładzie się na wybór najseksowniejszej Polki, która doskonale prezentuje się w stroju bikini.


Polki zapisały się już na stałe w historii konkursu wielokrotnie zajmując czołowe miejsca. W 2008 roku Agnieszka Ożóg z Siemianowic zdobył tytuł I-vice Miss World Bikini Model. Rok później Żaneta Niżnikowska z Poznania zdobywa tytuł Miss World Bikini Sunday Circle 2009 i otwiera sobie tym samym drogę do wielu sesji fotograficznych w Polsce.

dx92az3

Rok 2010 przynosi największe emocje, ponieważ Olga Kamińska z Poznania reprezentując Polskę na Malcie zdobywa najwyższy dotychczas tytuł „Miss Bikini Tourism International 2010”.

Polki w konkursie:
2005 Martyna Płonka III vc MISS BIKINI
2006 Katarzyna Gałkowska
2007 Dagmara Uczciwek MISS LOOK
2008 Agnieszka Ożóg I vc MISS BIKINI
2009 Żaneta Niżnikowska Miss Sunday Circle International
2010 Olga Kamińska Miss EUROPEAN TOURISM 2010
2011 Anna Lenarcik Chiny Tajwan 2011
2011 Angela Szachowska Malta

Zasady wyboru Miss Bikini w Polsce

Spośród nadesłanych zgłoszeń do organizatora następuje pierwsza selekcja.
20 dziewczyn, które zakwalifikują się do finału zostanie poddanych standardowej ocenie jury. Kandydatki zaprezentują się w czterech odsłonach, ale ta ostatnia będzie najbardziej wymagającym sprawdzianem. Modelki wyjdą bowiem w strojach kąpielowych.

Gracja, właściwe proporcje oraz prezentacja przykuwająca wzrok każdego mężczyzny to zapewne atuty każdej z dziewczyn, lecz tylko jedna może dostąpić zaszczytu Miss Bikini i w efekcie prezentować Polskę na konkursie międzynarodowym.

(fot. Eastnews)

dx92az3

Obecnie trwa internetowy casting na kandydatki do Miss Bikini Model International 2012. Zainteresowane dziewczyny, które nie ukończyły 28 roku życia i pewnie czują się w stroju bikini zapraszamy do nadsyłania swoich zgłoszeń, które można pobrać ze strony organizatora (missbikini.agencjacatwalk.pl). Zwycięstwo w konkursie zazwyczaj jest przepustką do świata modelingu i na pierwsze okładki gazet. W magazynie Playboy swoje sesje miały już laureatki konkursu m.in. Katarzyna Gałkowska, Żaneta Niżnikowska, Olga Kamińska oraz Kamila Maćkowiak.

Na zgłoszenia organizator czeka do 20 czerwca. Po tym terminie wszystkie zakwalifikowane do konkursu dziewczyny zostaną powiadomione mailowo.

Finał konkurs poprowadzi znany polski aktor i satyryk Jerzy Kryszak, który dodatkowo w przerwach zaprezentuje swój program kabaretowy. Na deser zagra Maciej Miecznikowski z zespołem Leszcze.


Patronat medialny Wirtualna Polska serwis facet.wp.pl. Zapraszamy na zapowiedzi, relacje ze zgrupowania oraz finału.

Organizator: Agencja Catwalk, missbikini.agencjacatwalk.pl

dx92az3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dx92az3