Trwa ładowanie...
Technologie

KONKURS! Poznaj golarkę Philips Series 9000!

Share
KONKURS! Poznaj golarkę Philips Series 9000!
Źródło: Philips
dvktded

Czy poranne golenie może być przyjemne? Oczywiście jeśli używamy do tego nowej technologii! 75 lat doświadczenia w opracowywaniu nowych rozwiązań, które całkowicie zmieniły podejście mężczyzn do golenia, pozwoliło marce Philips na stworzenie Series 9000 – jak dotąd najbardziej zaawansowanych golarek elektrycznych w ofercie Philips. Oto przyszłość golenia!

Każdego dnia stajemy w obliczu tego samego wyzwania – uzyskać możliwie jak najdokładniejszy efekt golenia. Problemem jest zarost w trudno dostępnych miejscach, zwłaszcza tam, gdzie włosy rosną w różnych kierunkach. Aby się ich pozbyć, często musimy golić to samo miejsce na twarzy lub szyi kilka razy, co skutkuje podrażnieniami skóry.

Od teraz, dzięki marce Phillips, możesz cieszyć się jeszcze większą precyzją golenia. Przekonaj się o tym samemu i przetestuj golarkę elektryczną series 9000!

Specjalnie dla użytkowników serwisu facet.wp.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będą trzy golarki Philips series 9000!

dvktded

Aby wygrać jedną nich, odpowiedz na poniższe pytanie konkursowe:
Opisz najbardziej ekstremalną sytuację w jakiej przyszło Ci się golić i dlaczego to właśnie Ty chciałbyś przetestować golarkę Philips Series 9000?

Odpowiedź należy wysłać na adres: facet@serwis.wp.pl

W przypadku wygranej, prosimy o podzielenie się swoją opinią o produkcie.

Dodatkowe informacje o produkcie
• Golarka Philips series 9000 wyposażona jest w zaawansowany system precyzyjnych ostrzy V-Track, które skutecznie wyłapują i usuwają włoski.
• Dzięki personalizacji ustawień, mężczyźni mogą dostosować golarkę do typu skóry i włosów, co zapewnia optymalny komfort na wszystkich partiach twarzy i szyi.
• Dzięki ContourDetect – autorskiej technologii marki Philips, głowice golarki Philips series 9000 poruszają się w ośmiu różnych kierunkach, tak aby wykryć kształt twarzy i dostosować się do niego. Dzięki tej innowacji golarka usuwa do 20% więcej włosków w każdym ruchu.
• Za jednym dotknięciem przycisku unikalny system SmartClean czyści, suszy, ładuje i konserwuje golarkę Philips series 9000, dzięki czemu produkt działa za każdym razem tak samo, jak przy pierwszym użyciu.

dvktded

OPINIE ZWYCIĘZCÓW:

Maszynka Philips 9000 została postawiona przed trudnym zadaniem. W dniu ogłoszenia wyników padło stanowcze: „stop goleniu dopóki nie przyjdzie nowa maszynka”. Stara maszynka miała to do siebie, że potrafiła się rozładować w połowie golenia (tuż po odłączeniu od ładowarki). Była dosyć gruba i ciężka, a golenie nią pozostawiało na twarzy ślady przez kolejny dzień. Po rozpakowaniu produktu marki Philips okazało się, że maszynka może być lżejsza, a do tego bardzo dobrze się sprawować. Pierwsze golenie z dosyć długimi włosami odbyło się, co najważniejsze, bezboleśnie. Dotychczasowe doświadczenia z maszynkami trój-głowicowymi kojarzyło mi się tylko z bólem wyrywania zarostu, a jednak maszynka Philipsa podołała temu zadaniu. Po goleniu – ZERO PODRAŻNIEŃ! Sam proces golenia okazał się być bardzo szybki, ponieważ większość włosów znika po jednym przejechaniu maszynką po twarzy. Dodatkowym plusem jest to, że maszynki Philips 9000 nie trzeba mocno przyciskać do twarzy. Przez co po goleniu nie ma zaczerwienień na
skórze. Kolejne golenia, były tylko potwierdzeniem wcześniejszej tezy - maszynka spisywała się bardzo dobrze, bez względu na długość zarostu. Zadowolenie w 100% - nie ma się do czego przyczepić! Podsumowując - maszynka godna poleceniu nawet wymagającym mężczyznom.

Filip Pokrzywniak

Więcej informacji o golarce znajdziesz klikając w ten link.

*Regulamin konkursu.

dvktded

Podziel się opinią

Share
dvktded
dvktded