Koszula z marynarką do pracy i nie tylko. Eleganckie, sprawdzone zestawy na jesień

Modny mężczyzna to często dobra marynarka, schludne jeansy i nowa koszula. Tylko tyle i aż tyle. To czasem wystarczy, aby poczuć się pewniej, młodziej, dojrzalej, albo po prostu inaczej. Przedstawiamy kilka propozycji na jesień.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koszula z marynarką do pracy i nie tylko. Eleganckie, sprawdzone zestawy na jesień
(Shutterstock.com)
WP

Casualowa marynarka — modny mężczyzna musi czuć się komfortowo

Nie zawsze wyglądać modnie znaczy to samo, co wyglądać dokładnie tak jak popularny celebryta. Niektórzy mężczyźni z wrodzoną lub nabytą swobodą komponują efektowne stroje i czują się w nich świetnie. Inni z kolei z lekkim uporem pozostają przy strojach, które służą im od lat i dają wygodę – czasem, aby znaleźć coś idealnego, wystarczy jedna wizyta w sklepie, a czasem, by znaleźć swój idealny styl, potrzebujemy znacznie więcej czasu.

WP

W zależności od tego, z jaką częstotliwością nosisz marynarki, przyda się odpowiednia liczba tych eleganckich ubrań. Aby nie przeinwestować, weźmy pod uwagę modele z mijającego sezony w promocji:

WP

Bywa, że wystarcza jedna marynarka od garnituru, wkładana na szczególne okazje. W tym przypadku ważne, aby była jak najlepszej jakości i była wymieniana na tyle często, że przed ważnym spotkaniem nie okaże się np. za ciasna.

WP

Więcej niż ubranie – marynarka to symbol męskiej elegancji

Jako jedna z niewielu części męskiej garderoby, marynarka ma moc modelowania sylwetki. Dzięki dobrze skrojonej możemy podkreślić szerokie ramiona, odjąć sobie kilka centymetrów w pasie albo dodać nieco wzrostu. Ważny jest odpowiednio dobrany rozmiar, nie za mały i nie za duży.

WP

Marynarka i koszula – zestaw, który nigdy nie wyjdzie z mody

Nuda w szafie? Jak to zmienić i nie popaść w przesadę? Warto położyć nacisk na funkcjonalny i praktyczny charakter casualowej marynarki, naturalny materiał oraz to, że takie ubranie przyda się na wiele okazji. Idealnie sprawdzają się marynarki, które zestawiamy z ciemnymi jeansami i białą koszulą, a po godzinach z mniej formalną koszulą we wzór.

WP

Prosto, ale z nutką fantazji prezentują się wzorzyste koszule. Przypominamy, że jeśli wkładasz wzorzystą koszulę do marynarki, to ta musi być gładka.

Jeśli brak ci pomysłu na stylową metamorfozę, zabierz na zakupy partnerkę. Jeśli elegancki wygląd zawdzięcza dobrym radom partnerki – możemy poczuć się jeszcze pewniej, bo to pozwala mu widzieć siebie oczami innych kobiet. Idealne połączenie na większość okazji to taka marynarka z dobrą koszulą i klasyczny, męski zapach. Nie trzeba dużego budżetu, aby stworzyć prosty i idealny zestaw, zwłaszcza jeśli odpowiedni model uniwersalnej marynarki kupimy w atrakcyjnej promocji.

Męska marynarka – odświeżona klasyka

Męskie marynarki, w których mężczyźni czują się dobrze, nie zawsze są wymyślne. Tu najlepiej sprawdzają się klasyczne połączenia. Szukającym urozmaicenia polecamy niewielkie, ale wyraziste akcenty. Na przykład klasyczny zestaw z białą koszulą i jeansami odmieni granatowa i z pozoru prosta marynarka, ale z czerwonymi akcentami lub subtelną kratką.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP