Trwa ładowanie...
d43rqrw

Kreatywny prezent dla dziecka. "Zrób to sam" w wydaniu dla najmłodszych

Prezent pod choinkę dla dziecka to nie lada wyzwanie. Musi się spodobać i być modny. Najlepiej, żeby miał w sobie też walor edukacyjny. Wszystkie te cechy spełniają klocki Lego, które nie tylko od lat trzymają się w czołówce najmodniejszych dziecięcych zabawek, ale również w niezwykły sposób rozwijają wyobraźnię. Mamy dla was kilka ciekawych zestawów, które możecie podarować swoim pociechom na Boże Narodzenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Każdy był kiedyś zakochany w klockach Lego
Każdy był kiedyś zakochany w klockach Lego (iStock.com)
d43rqrw

Firma Lego działa od 1932 roku. Od tamtej pory wyprodukowała setki tysięcy najrozmaitszych zestawów, które szturmem zdobyły serca dzieci na całym świecie. Dzięki plastikowym klockom pociechy mogą rozwijać swoją wyobraźnie, kreować rzeczywistość i jednocześnie świetnie się przy tym bawić. Zabawki mają nieoceniony walor edukacyjny, a podarowanie takiego zestawu swojemu dziecku to gwarantowany uśmiech zadowolenia na jego twarzy.

LEGO® DUPLO® "Moje pierwsze pojazdy" to gratka dla młodych konstruktorów. Dzięki klockom dzieci nauczą się, jak łączyć podwozia z kolorowymi klockami, by na końcu stworzyć mieniące się najróżniejszymi kolorami samochody i ciężarówki. Zestaw inspiruje, a jego ogromny potencjał do tworzenia i opowiadania historii rozwinie wyobraźnię dziecka i poprawi jego zdolności do kreowania rzeczywistości. W pudełku znajdziecie dekorowane klocki i karty z instrukcjami, które stanowią gotowe źródło nowych pomysłów. Duże klocki DUPLO są projektowane tak, by były bezpieczne i odpowiednie dla małych rączek.

Mamy dla was też wspaniały zestaw klocków, który rozpali wyobraźnię każdego malucha i da mu wiele godzin świetnej zabawy! Wszystkie elementy, jakie znajdziecie w tym pudełku, pozwolą zbudować co tylko podsunie wyobraźnia. Z kolorowych klocków, w tym niektórych z dwustronnymi dekoracjami, oraz śmigła można wyczarować samolot, łódkę, a nawet mały domek.

Chyba każdy marzył o swojej własnej ciuchci, kiedy był jeszcze dzieckiem. Niektórzy pewnie czują to samo pomimo tego, że dziećmi już dawno nie są. Z tego powodu proponujemy wam ciuchcię LEGO, która będzie doskonałą zabawką zarówno dla małych, jak i "dużych dzieci". To idealny pomysł na prezent na gwiazdkę.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d43rqrw

Podziel się opinią

Share
d43rqrw
d43rqrw