Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

Kręć kilometry w Polsce. W Wirtualnej Polsce

Co zrobić, by wziąć udział w rowerowym wyzwaniu Wirtualnej Polski w ramach akcji „Kręć Kilometry” Fundacji Allegro All For Planet?

Share
Kręć kilometry w Polsce. W Wirtualnej Polsce
Źródło: Shutterstock
d288jw6

Wirtualna Polska włączyła się do ogólnopolskiej kampanii społecznej Fundacji Allegro All For Planet – „Kręć Kilometry”. By zdobyć nagrody w ramach wyzwania „Kręć kilometry w Polsce. W Wirtualnej Polsce” wystarczy w wyznaczonym terminie przejechać rowerem 20 km.

Co zrobić, by wziąć udział w rowerowym wyzwaniu Wirtualnej Polski w ramach akcji „Kręć Kilometry” Fundacji Allegro All For Planet? Wystarczy ściągnąć na smartfona bezpłatną aplikację „Kręć Kilometry” (w wersji na Android lub iOS), z listy dostępnych wyzwań wybrać „Kręć kilometry w Polsce. W Wirtualnej Polsce” i w terminie od 18 do 31 maja pokonać rowerem dystans 20 km.

Do wygrania są m.in. torby sportowe oraz kupony na mobilne Allegro o wartości 200 złotych każdy. Przejechane indywidualnie kilometry trafią dodatkowo na konto wybranego przez użytkownika miasta. Nowe stojaki rowerowe, o które zmagają się miejscowości biorące udział w akcji Fundacji Allegro, pojawią się w 20 spośród tych, których mieszkańcy do końca września pokonają najdłuższy dystans.

d288jw6

Do prawidłowego wykonania zadania konkursowego wymagane jest łącznie:
- rejestracja i zalogowanie się na stronie kreckilometry.pl;
- wykonanie pierwszego zadania konkursowego – wypełnienie ankiety oraz przedstawienie - swojego pomysłu na zmianę rowerowej rzeczywistości w Polsce;
- zarejestrowanie swojego przejazdu na rowerze za pomocą aplikacji mobilnej „Kręć Kilometry”;
- wykonanie drugiego zadania konkursowego polegającego na ukończeniu wybranego Wyzwania Rowerowego dostępnego w ramach akcji.
Komisja konkursowa, składająca się z przedstawicieli organizatora konkursu, wybierze zwycięzców spośród uczestników, którzy spełnili wszystkie warunki konkursu.

Wyzwanie „Kręć kilometry w Polsce. W Wirtualnej Polsce” jest elementem 5. edycji najbardziej rowerowej kampanii społecznej w Polsce – „Kręć kilometry”. Fundacja Allegro All For Planet realizuje ją od 2012 roku. Wirtualna Polska jest tegorocznym partnerem akcji.

d288jw6

Podziel się opinią

Share
d288jw6
d288jw6