Trwa ładowanie...
d24prik

Kropka nad "i" dobrego stylu. Czarne portfele męskie

Galanteria skórzana jest niezawodna. Nigdy nie wychodzi z mody, a skóra naturalna jest jednym z najtrwalszych materiałów, z których wytwarza się dodatki – dlatego skórzany gadżet (np. portfel) jest po prostu dobrą inwestycją. Dla was wyszukaliśmy eleganckie portfele męskie w atrakcyjnych okazjach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Eleganckie, skórzane portfele to klasyczne dodatki
Eleganckie, skórzane portfele to klasyczne dodatki (iStock.com)
d24prik

Elegancja tkwi w detalach

Mężczyźni niechętnie decydują się na zakładanie biżuterii, ale to nie oznacza, że nie lubią sobie pozwolić na odrobinę luksusu. Dobra inspiracja to jakościowa galanteria – np. skórzane portfele w czerni w różnych kształtach i rozmiarach. Zbliżający się okres świąteczny to okazja, aby sprezentować sobie lub komuś taki elegancki upominek, ale galanteria dobrej jakości to prezentowa inspiracja bez względu na porę roku.

Upominek dla wymagającej osoby – skórzany portfel

d24prik

Jakościowa galanteria skórzana zaspokoi nawet największe wymagania. Wyjątkowy upominek lub kropka nad "i" w garderobie faceta, który dba o każdy detal swojego wyglądu: od podstawowych elementów ubioru, jak garnitur, koszula oraz obuwie, po każdy detal, czyli poszetkę czy sznurowadła.

Prezent dla wymagającej osoby? Dobry portfel

Nie trzeba być fanem mody, aby doceniać trwałą i elegancką galanterię. Z solidnego produktu ucieszy się każdy, kto zna jej wartość. Mówi się, że elegancką osobę poznaje się po butach i zegarku. Trzeba też uwzględnić też takie elementy, jak: pasek, ewentualne etui, pokrowce i teczki. Zwieńczeniem może być dodatek, który pokazuje się rzadko, ale nie powinien przynieść noszącej go osobie wstydu: portfel, który uchodzi za element statusu właściciela.

W wysokojakościowej skórzanej galanterii przeznaczonej dla wymagających mężczyzn przywiązuje się dużą wagę do jakości wykonania, dlatego należy sprawdzić, czy szwy i zapięcia portfela są starannie wykonane i trwałe. Pomocne mogą okazać się marki specjalizujące się w produkcji galanterii. Jeśli zależy ci na tym, aby nasz prezent został odebrany jak najlepiej – nie eksperymentujmy z nieznanym producentem, pochodzeniem czy marką. Istotne w wyborze portfela ze skóry na upominek jest też kryterium ceny, która w przypadku luksusowych produktów bywa wysoka, ale pamiętajmy, że za dobry produkt warto zapłacić odpowiednio więcej.

Czarny portfel – elegancki i efektowny zarazem

Dlaczego portfel akurat w czerni? Uznaje się, że kolor tego dodatku powinien odpowiadać reszcie dodatków i czerń jest tu najczęstszym wyborem. Drugi klasyczny kolor to oczywiście ciemne i stonowane odcienie brązu – piękne, ale nie zawsze uniwersalne stylistycznie. Czarny portfel jest na tyle uniwersalny, że dobrze wpasuje się w strój formalny i sportowy, nie tracąc przy tym dobrego stylu. Elegancki, acz subtelny połysk naturalnej skóry to klasyka stylu sama w sobie.

d24prik

Podziel się opinią

Share

d24prik

d24prik