Trwa ładowanie...
dpuk3wu
Technologie

"Kryształowe" 22 cale Della

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Kryształowe" 22 cale Della
(Dell)
dpuk3wu

*Firma Dell zaprezentowała oficjalnie nowy 22-calowy monitor o nazwie Crystal. Urządzenie wyróżnia się na tle konkurencji interesującym designem. *
Dell Crystal wyposażony został w panoramiczny, 22-calowy panel LCD o rozdzielczości WSXGA+, czyli 1680 x 1050 pikseli. Producent twierdzi, że czas odpowiedzi matrycy to 2 milisekundy ( metoda pomiaru - GTG ), natomiast dynamiczny współczynnik kontrastu oraz jasność wynoszą, odpowiednio, 2000:1 i 270 cd/m2. O jakość wyświetlanego obrazu dba technologia TrueColor Technology, natomiast komunikacja z komputerem odbywa się za pomocą interfejsu DVI lub HDMI ( nie zapomniano oczywiście o wsparciu technologii zabezpieczeń HDCP ). Warto też wspomnieć o wbudowanej kamerze internetowej ( 2 MP ) z mikrofonem oraz porcie USB.

 Dell Cristal
(Dell Cristal)

Najciekawszy jednak w nowym urządzeniu jest jego design. Panel LCD znajduje się bowiem za dużo większą, przeźroczystą szybą o grubości 4 mm, w którą wbudowano cztery głośniki. Całość waży 14,5 kg i stoi na wykonanym z czarnego materiału trójnogu.

Dell Crystal został objęty 3-letnią gwarancją i wyceniony na 1200 USD.

więcej w serwisie PC World Komputer »

dpuk3wu

Podziel się opinią

Share
dpuk3wu
dpuk3wu