Trwa ładowanie...
d1om7vi
Krzysztof Gojdź - upiększał celebrytów, dziś sam jest jednym z nich
Styl

Krzysztof Gojdź - upiększał celebrytów, dziś sam jest jednym z nich

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1om7vi

Krzysztof Gojdź jest jednym z najlepszych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce. Z jego usług korzystają celebryci, a i on powoli staje się jednym z nich, choćby za sprawą udziału w programie „Sekrety lekarzy”. Portale plotkarskie coraz częściej interesują się jego osobą, wytykają zamiłowanie do drogich samochodów i sugerują romans z Joanną Kurowską. On sam bez skrępowania pojawia się na salonach i zapewnia, że nie przejmuje się opinią innych.

Dr n. med. Krzysztof Gojdź jest jedynym w Polsce certyfikowanym lekarzem American Academy of Aesthetic Medicine, której dyplom obronił z pierwszą lokatą (Miami, Floryda, USA). Należy do elitarnego kilkuosobowego grona europejskich specjalistów posiadających dyplom tej prestiżowej Akademii. Szkoli lekarzy z całego świata w zakresie laseroterapii, medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Na pytania o życie prywatne odpowiada:

d1om7vi

– Czytałem, faktycznie, że Joanna Kurowska całuje się z młodym kochankiem, fajnie, że napisali „młodym”. Myślę, że jestem młody jeszcze w wieku 43 lat, ale jeżeli chodzi o kochanka, nie, nie jestem jej kochankiem, bardzo się przyjaźnimy z Asią.

Podkreśla, że przyjaźni się z wieloma osobami ze świata show-biznesu. Popularność go nie męczy, wręcz przeciwnie – nakręca. Zainteresowanie mediów chce wykorzystać, by promować naturalne metody medycyny estetycznej.

d1om7vi

Podziel się opinią

Share
d1om7vi
d1om7vi