Trwa ładowanie...

Kształty pełne rozkoszy!

Kształty pełne rozkoszy!Źródło: Jupiterimages
d184k46
d184k46

*Męskim okiem *

Dlaczego kobiety o nieco zaokrąglonych kształtach mocniej działają na facetów? Czemu to właśnie za nimi częściej oglądamy się na ulicy? Okazuje się, że ma to bardzo poważne naukowe uzasadnienie!

Zdaniem naukowców damski stosunek do jedzenia i stosunek do… stosunku mają ze sobą bardzo wiele wspólnego. Panie które nie liczą każdej kalorii i potrafią delektować się każdą potrawą, bardzo podobnie zachowują się w czasie seksu. Nic dziwnego – podczas miłosnych igraszek również wykorzystujemy zmysły smaku, zapachu i wzroku, a do tego również – dotyku.

A zatem zaokrąglone kształty są dla panów wyraźnym sygnałem, że ich posiadaczka potrafi zatracić się w rozkoszy. Warto to docenić i nie domagać się za wszelką cenę, by nasza partnerka zrzuciła kilka kilogramów. Zwłaszcza, że takimi aluzjami łatwo jest zniszczyć posiadany skarb – kompleksy prowadzą bowiem do seksualnych zahamowań, natomiast radykalne diety powodują zaburzenia hormonalne i również obniżają libido.

Odkrycie zależności pomiędzy gustem kulinarnym a erotycznym można też jak sądzimy wykorzystać twórczo. Na przykład celowo podkarmiając chudsze partnerki, w celu pobudzenia ich zmysłowości. Należy tylko pamiętać przy tym o złotej wędkarskiej zasadzie dotyczącej zanęcania: „najważniejsze, żeby nie przekarmić, bo wtedy nie weźmie”.

(eMPi, Kabron)

d184k46
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d184k46