Trwa ładowanie...

Kto uskrzydli nasze WENTYlatory?

Share
Kto uskrzydli nasze WENTYlatory?Źródło: PAP/Bernd Weissbrod
d39wlc7

*Dziś przed naszymi szczypiornistami kolejne wyzwanie. Redakcja serwisu Facet zastanawia się, czy nasze WENTYlatory znowu zmiotą swoich przeciwników. * Niby z jednej strony jesteśmy na fali, chłopakom wyrosły skrzydła, które w gruncie rzeczy do niczego im nie są potrzebne, ponieważ i tak wszyscy pragniemy ich nosić na rękach.

Jednak z drugiej strony Chorwaci, też są pokrzepieni kolejnym zwycięstwem, a poza tym grają u siebie, a to bywa bardzo ważne.

d39wlc7

Ich niewątpliwym atutem są bez wątpienia kibice. Możemy być pewni, że doping, który zgotują swoim ulubieńcom będzie ogłuszający. Mamy jednak nadzieje, że nie okaże się demontujący dla psychiki naszych zawodników.

Do dziś dźwięczą nam w uszach słowa jednego z bohaterów filmu Wesele: „Chorwacja, to dziki kraj”. I to nastraja nas pewnym niepokojem…

Żywimy nadzieję, że dzikości tej nie ujrzymy na boisku (oczywiście w wykonaniu Chorwatów).

Z przyjemnością jednak obejrzelibyśmy na trybunach, ów bałkański kipiel, który dodatkowo rozgrzałby do czerwoności nasze nerwy. Urocze dziewczyny jak zawsze będą zagrzewać do walki sportowców.

d39wlc7

Mamy nadzieje, że Polakom będą kibicować fanki tych drużyn, które dzięki naszej wspaniałej grze, niestety pożegnały się z mistrzostwami – zawsze to jednak lepiej później mówić, że i owszem Norwegowie przegrali, ale dopiero w ostatnich sekundach swojego meczu z mistrzami świata.

Przyjrzyjmy się dokładnie tym, które kiedyś zagrzewały naszych ( i nie tylko naszych) do walki. zobacz dziewczyny kibicujące piłkarzom

d39wlc7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39wlc7