Trwa ładowanie...
d20rqpp
Kto wiąże krawat politykom i podpowiada im ubrania? Dress code polskich polityków
Ludzie

Kto wiąże krawat politykom i podpowiada im ubrania? Dress code polskich polityków

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d20rqpp

W polskiej polityce przeważają stonowane barwy i klasyczne kroje. Czy wynika to z upodobań rządzących? Zapytaliśmy samych zainteresowanych, czym kierują się podczas wyboru ubrań do pracy. Jedni kompletują garderobę sami, inni, jak Grzegorza Napieralski, płacą za profesjonalne doradztwo.

Ryszard PetruPetru zdradził:
- W szafie mam większość białych koszul, więc ryzyko niedopasowania jest małe. Nie można łączyć koszuli w kratkę i krawata w kropki.

d20rqpp

A co dla polityków jest modowym foux pas? Marek Sawicki z PSL podczas rozmowy z naszą reporterką, Kingą Kwiecień, wystąpił bez krawata, jednak zapewnia, że na obrady Sejmu zakłada go zawsze. Ale czy sam go wiąże? Na pewno robi to Marek Jakubiak z partii Kukiz’15. Co ciekawe, nauczył się tego dawno temu, kiedy w ciągu kilku minut musiał wyjść od swojej dziewczyny. Dla potwierdzenia swoich umiejętności zawiązał krawat przed kamerą.

Dziennikarz Superstacji, Tomasz Grzelewski, przypomniał wpadkę byłej premier, Ewy Kopacz. Spódnica w poprzeczne paski była jego zdaniem niedopuszczalna, gdyż odwracała wzrok od najważniejszego, czyli od tego, co polityk miała do przekazania.

Karina Maria Kosson, stylistka m.in. Jarosława Kaczyńskiego oraz Bartosz Czupryk, specjalista od wizerunku opowiedzieli, kto na polskiej scenie politycznej wygląda najlepiej, a kto powinien popracować nad swoim wizerunkiem. Pochwały za kolory i dobrej jakości materiały zdobył Ryszard Petru. Jak wypadli inni?

d20rqpp

Podziel się opinią

Share
d20rqpp
d20rqpp