Trwa ładowanie...
dpxp4dr
Ciekawostki

Kto zastąpi Clarksona w Top Gear?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kto zastąpi Clarksona w Top Gear?
(Eastnews)
dpxp4dr

Nie milkną echa konfliktu pomiędzy Jeremym Clarksonem a stacją BBC. Po zwolnieniu prezentera rozgorzała dyskusja na temat jego potencjalnego następcy w programie Top Gear. Według analityków UNIBET głównym kandydatem na gospodarza show jest brytyjski prezenter Chris Evans (szanse określono na 6/4). Nowym pracodawcą Clarksona ma natomiast zostać telewizja Sky lub ITV (równe szanse – 6/4), gdzie najprawdopodobniej poprowadzi on własny program motoryzacyjny (3/10). Na jakim kanale jest emitowanyTop Gear sprawdzić możesz na tv.wp.pl

Lista kandydatów na nowego gospodarza Top Gear zawiera 28 nazwisk. Niespodzianką jest fakt, że tuż za Evansem znajduje się pierwsza z czterech kobiet w zestawieniu, brytyjska modelka Jodie Kidd. Prawdopodobieństwo takiego scenariusza analitycy Unibet oszacowali na 7/2. W rankingu znaleźć można również tak znane osobistości, jak angielski piłkarz Gary Lineker (15/1). Co ciekawe, takie same szanse, jak byłemu napastnikowi reprezentacji Anglii, daje się innemu brytyjskiemu prezenterowi, prywatnie skonfliktowanemu z Jeremym Clarksonem, Piersowi Morganowi.

W rankingu przygotowanym przez londyńskich bukmacherów znalazły się również tak egzotyczne kandydatury, jak eurodeputowany Nigel Farage lub burmistrz Londynu Boris Johnson (prawdopodobieństwo na poziomie 50/1). Jeszcze niższe notowania od wspomnianej dwójki ma Max Mosley (100/1), prezydent Międzynarodowej Federacji Samochodowej w latach 1993– 2009.

dpxp4dr

Podium wśród potencjalnych pracodawców dziennikarza, obok Sky lub ITV, uzupełnia kanał Netflix (4/1). Dużo mniejsze szanse na potencjalne zatrudnienie byłej gwiazdy Top Gear otrzymały stacje Channel 5 (11/1), Channel 4 (15/1) oraz BT (20/1).

Co jeśli Clarkson nie dostanie własnego programu motoryzacyjnego? Zdaniem bukmacherów zostanie on ekspertem telewizji Sky w zakresie Formuły 1 (3/1) lub jurorem w talent show „Britain's got talent” (5/1). Na liście potencjalnych zajęć znalazły się także: emisariusz ONZ, projektant mody, redaktor magazynu Vogue lub kierowca ciężarówki. Zdaniem bukmacherów ciężko jednak wyobrazić sobie ex-gospodarza Top Gear w jednej z powyższych rol. Szanse na realizację każdego ze scenariuszy zostały oszacowane na 50/1.

dpxp4dr

Podziel się opinią

Share
dpxp4dr
dpxp4dr