Trwa ładowanie...
19-03-2012 08:37

Kto zostanie Miss Polonia Irlandii 2012?

Kto zostanie Miss Polonia Irlandii 2012?Źródło: Biuro Miss Polonia
d2iiv07

Już coraz mniej dni dzieli kandydatki, od chwili, w której usłyszą werdykt. Pierwszy casting do wyborów Miss Polonia Irlandii 2012 już 25 marca, a po nim...? No właśnie...co czeka nasze Finalistki? Z pewnością niezapomniane życiowe doświadczenie, wspaniałe nagrody oraz świetna zabawa. Co zatem zrobić, aby dostać się do ścisłego finału?

Odpowiedź jest prosta, wystarczy być sobą...ale warto też wiedzieć, że o przejściu do kolejnego etapu zadecyduje kilka kryteriów. Przede wszystkim Kandydatki będą prezentować się indywidualnie przed jury. Wymagamy, aby dziewczyny pokazały się w: jeansach, białych T- shirtach oraz standardowych czarnych szpilkach.

Podczas indywidualnych prezentacji dajemy naszym kandydatkom możliwość zareklamowania własnej osoby oraz przekonania jury, iż to właśnie dana uczestniczka powinna znaleźć się w finale. Nie wykluczamy, że członkowie jury, na tym etapie będą zadawać dziewczynom dodatkowe pytania, sprawdzając ich kreatywność oraz inteligencję. Oceniana będzie także umiejętność prezentacji i zachowania się na scenie. Po indywidualnych pokazach, dziewczyny w dwuczęściowych strojach kąpielowych, wykonają krótki układ choreograficzny. Zostanie on najpierw zaprezentowany przez naszą choreografkę Justynę Woch- Mikołajczyk. Będziemy wtedy zwracać uwagę na swobodę oraz umiejętność poruszania się kandydatek, ponadto ocenimy ich włosy, cerę, figurę oraz wzrost.

Apelujemy do dziewczyn, aby zabrały ze sobą dużo wiary w siebie i pięknego uśmiechu ponieważ z pewnością na te aspekty będziemy zwracać szczególną uwagę.

d2iiv07

Możemy zdradzić , że NAPRAWDĘ warto powalczyć o udział w finale i koronę Miss Polonia Irlandii, gdyż lista nagród jest imponująca. Na Laureatkę ( Miss Polonia Irlandii 2012) czeka m.in. tygodniowy pobyt dla dwóch osób z przelotem na Los Cristianos na Teneryfie, w Hiszpanii,

Skład jury castingowego:

  1. Beata Augustyniak ( modelka, stylistka)
  2. Justyna Woch-Mikołajczyk ( kwalifikowana trenerka Fitness)
  3. Marek Wójcik ( Personalny Trener)
  4. Magdalena Marciak (Organizator wyborów Miss Polonia Irlandii)
  5. Elżbieta Dobrzyńska (Organizator wyborów Miss Polonia Irlandii)
  6. Ewa Rendzyniak (Organizator wyborów Miss Polonia Irlandii)
  7. Włodzimierz Zaworski (Organizator wyborów Miss Polonia Irlandii)

Magdalena Marciak ( Współorganizator wyborów Miss Polonia Irlandii 2012)

d2iiv07
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2iiv07