Trwa ładowanie...
d3r6lhd

Kufle dla prawdziwego piwosza. Ciekawe wzory

Wielu mężczyzn przestrzega "kodeksu" spożywania złotego trunku niczym żelaznej etykiety. Picie prosto z butelki w takim wypadku po prostu odpada. Z drugiej strony zwykłe szkło totalnie nie pasuje do tego napoju, więc warto pomyśleć o własnym, spersonalizowanym kuflu. Polecamy szczególnie te, na których figuruje starannie wygrawerowane imię właściciela. Mamy dla was kilka ciekawych propozycji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bo prawdziwy miłośnik piwa nie będzie go pił prosto z butelki
Bo prawdziwy miłośnik piwa nie będzie go pił prosto z butelki (Pixabay.com)
d3r6lhd

Kufel musi być masywny i wykonany z grubego szkła. Taki właśnie jest produkt Gep-Art. Wysoki na 15 cm i mierzący w podstawie aż 10 cm kufel jest w stanie zmieścić nawet 650 ml złotego napoju. Jego najciekawszą cechą jest trwały i precyzyjny, wykonany laserowo grawer. Na szkle można umieścić dowolny wzór, dzięki czemu kufel idealnie nada się na prezent dla taty, dziadka, wujka lub najlepszego przyjaciela.

Mamy dla was ciekawą propozycję kufla, na którym można zamieścić grawer nie tylko w postaci napisu, ale również niemal dowolnej grafiki. W tym przypadku wykonany z grubego szkła kufel liczy sobie 15 cm wysokości i 9 cm w podstawie, a łączna pojemność wynosi 500 ml. To idealna okazja, by zrobić prezent komuś naprawdę bliskiemu. Z kuflem od Murrano możesz biesiadować, śmiać się i cieszyć każdą chwilą spędzoną z przyjaciółmi.

W ofercie Murrano są też kufle o zupełnie innych wzorach. Wszystkie są wygrawerowane precyzyjnie techniką laserową, dzięki czemu wraz z upływem czasu nie wyblakną.

d3r6lhd

Podziel się opinią

Share
d3r6lhd
d3r6lhd