Trwa ładowanie...
03-07-2015 14:39

Ładuj dwa urządzenia mobilne na raz

Ładuj dwa urządzenia mobilne na razŹródło: materiał prasowy/Skross
ddj86y7
ddj86y7

Elegancki design i szwajcarska dbałość o szczegóły. SKROSS prezentuje kolejną nowość. Tym razem to ładowarka sieciowa Euro USB Charger wyposażona w dwa porty USB. Dzięki niej szybko naładujesz smartfon, tablet i każde inne urządzenie USB. Oczywiście oba sprzęty na raz.

Nowy SKROSS Euro USB Charger to uniwersalna ładowarka sieciowa, dzięki której możesz jednocześnie ładować dwa urządzenia mobilne, takie jak np.: smartfon, iPad, iPhone, tablet, nawigacja GPS, pad czy odtwarzacz MP3. Gwarancję szybkiego uzupełnienia baterii w nawet najbardziej wymagających sprzętach daje wysoka moc wyjściowa obu portów USB generujących 2100mA jednocześnie.

Specyfikacja:
Zasilanie: 100 – 250V
Napięcie wyjściowe: 5V
Moc wyjściowa: 2100mA
Zaprojektowana i skonstruowana w Szwajcarii

Ładowarka przeznaczona jest do gniazdek o standardzie europejskim, zatem sprzęt użyjemy nie tylko w Polsce, ale przynajmniej w 120 krajach na świecie. Chyba, że to za mało? Szwajcarzy przygotowali się także na tę ewentualność czyniąc z SKROSS Euro USB Charger urządzenie kompatybilne z wszystkimi adapterami tej marki. Dzięki temu ładowarkę, po podłączeniu do wybranego adaptera SKROSS, można używać praktycznie na całym świecie.

ddj86y7

(( bigphoto http://i.wp.pl/a/f/jpeg/35365/foto.jpeg #source=(fot. materiał prasowy/Skross)

#size=650x433#))

Dodajmy, że SKROSS Euro USB Charger waży zaledwie 44 gramów. Urządzenie objęte jest 24 miesięczną gwarancją producenta. Ładowarkę można kupić za ok. 59 zł, choć dostępna jest także w pakiecie SKROSS Travel Kit. To zestaw czterech urządzeń przydatnych w kraju oraz w czasie podróży. To najmniejszy na świecie dwubiegunowy adapter MUV Micro dla podróżujących z i do 150 krajów na świecie, ładowarka samochodowa USB Car Charger, kabel łączący urządzenie z micro USB ze sprzętem wyposażonym w port USB oraz opisana ładowarka SKROSS Euro USB Charger. SKROSS Travel Kit kosztuje ok. 199 zł.

ddj86y7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddj86y7