Trwa ładowanie...
lesbijki
23-10-2008 14:46

Lesbos przeciwko lesbijkom

Lesbos przeciwko lesbijkomŹródło: Jupiterimages
dzpg1bs
dzpg1bs

Czy wiesz, że... * *Troje mieszkańców greckiej wyspy Lesbos zaprotestowało przeciwko używaniu nazwy tej wyspy jako określenia homoseksualnych preferencji kobiet, podaje magazyn Playboy.

Mieszkańcy Lesbos, na której tworzyła opiewająca miłość między kobietami Grecka poetka Safona, postanowili wyrazić swój protest przeciwko używaniu nazwy ich rodzimej wyspy w odniesieniu do Lesbijek. Umotywowali swój protest faktem, że nie wszystkie lesbijki pochodzą z Lesbos. Sąd zareagował natychmiastowo.

Podjął błyskawiczną decyzję o oddaleniu pozwu, obciążając wnioskodawców kosztami postępowania, które wyniosły 230 euro. Prawnik pracujący dla Unii Gejów i Lesbijek Vassilis Chirdaris, skomentował decyzję sądu: „To dobra wiadomość dla lesbijek na całym świecie. Dobrze, że sąd uciął tę absurdalną sprawę”.

Oczywiście wszyscy na świecie wiedzą, że nie wszystkie lesbijki są z Lesbos i nie wszystkie zegarki ze Szwajcarii. Najwyraźniej protestujący też o tym wiedzieli, ale z jakiegoś powodu uznali, że nie zaszkodzi zaprotestować przeciwko temu w sądzie.

(johnson)

* Kebab z nieboszczykiem Kebab z nieboszczykiem*

* Szkolenie "wojowników śmierci" Szkolenie "wojowników śmierci"*

dzpg1bs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzpg1bs