Trwa ładowanie...
d13g7xe

Lesbos przeciwko lesbijkom

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lesbos przeciwko lesbijkom
(Jupiterimages)
d13g7xe

Czy wiesz, że... * *Troje mieszkańców greckiej wyspy Lesbos zaprotestowało przeciwko używaniu nazwy tej wyspy jako określenia homoseksualnych preferencji kobiet, podaje magazyn Playboy.

Mieszkańcy Lesbos, na której tworzyła opiewająca miłość między kobietami Grecka poetka Safona, postanowili wyrazić swój protest przeciwko używaniu nazwy ich rodzimej wyspy w odniesieniu do Lesbijek. Umotywowali swój protest faktem, że nie wszystkie lesbijki pochodzą z Lesbos. Sąd zareagował natychmiastowo.

Podjął błyskawiczną decyzję o oddaleniu pozwu, obciążając wnioskodawców kosztami postępowania, które wyniosły 230 euro. Prawnik pracujący dla Unii Gejów i Lesbijek Vassilis Chirdaris, skomentował decyzję sądu: „To dobra wiadomość dla lesbijek na całym świecie. Dobrze, że sąd uciął tę absurdalną sprawę”.

d13g7xe

Oczywiście wszyscy na świecie wiedzą, że nie wszystkie lesbijki są z Lesbos i nie wszystkie zegarki ze Szwajcarii. Najwyraźniej protestujący też o tym wiedzieli, ale z jakiegoś powodu uznali, że nie zaszkodzi zaprotestować przeciwko temu w sądzie.

(johnson)

Zobacz również:

Krwawy protest przeciwko Korridzie

* Kebab z nieboszczykiem Kebab z nieboszczykiem*

* Szkolenie "wojowników śmierci" Szkolenie "wojowników śmierci"*

Wodospady w mieście

* Faceci to hipochondrycy*

d13g7xe

Podziel się opinią

Share

d13g7xe

d13g7xe