Trwa ładowanie...
09-08-2010 11:17

LG wprowadza kino w 3 wymiar

LG wprowadza kino w 3 wymiarŹródło: LG
d2guhbl
d2guhbl

System kina domowego LG HX995TZ umożliwia odtwarzanie dysków Blu-ray™ 3D, oferując jednocześnie wachlarz opcji multimedialnych i atrakcyjny design LG Electronics wprowadza najwyższej klasy system kina domowego 5.1 o atrakcyjnym wzornictwie.

Dzięki rozbudowanym opcjom łączności multimedialnej oraz wysokiej jakości generowanego dźwięku, LG HX995TZ świetnie uzupełni zestaw domowej rozrywki 3D.

Kino domowe LG HX995TZ zaprojektowano zgodnie z kanonami najnowocześniejszego wzornictwa. Smukłe kolumny głośnikowe o grubości zaledwie 29 mm wpisują się w stylową aranżację przestrzeni domowej. Zawieszone na ścianie, będą świetnie komponować się z płaskimi telewizorami.

Kino o mocy 1100 W jest wyposażone w zaawansowaną technologię przetwarzania sygnału audio, gwarantującą bogate i mocne brzmienie. Sześć trybów Galerii Dźwięków LG, w tym VSM Plus, Clear Voice i MP3 Up-scaling, umożliwia dostosowanie charakterystyki dźwięku do indywidualnych wymagań słuchaczy.

LG HX995TZ wykorzystuje funkcję Netcast™ Entertainment Access, która umożliwia szybki dostęp do Internetu, a co za tym idzie strumieniową transmisję wideo, możliwość przeglądania na ekranie telewizora albumów on-line czy sprawdzania na bieżąco prognozy pogody. Ponadto, nowy system LG obsługuje technologie BD-Live i Gracenote, które przez Internet zapewniają dostęp do muzyki, multimediów i dodatkowych informacji na temat oglądanych filmów.

d2guhbl

Bezprzewodowa łączność z urządzeniami pamięci masowej lub komputerami obsługującymi protokoły DLNA (Digital Living Network Alliance) lub CIFS (Common Internet File System) pozwoli posiadaczom LG HX995TZ uzyskać nieograniczony dostęp do bogatych bibliotek multimedialnych zapisanych w różnych formatach, w tym również DivX HD oraz mkv. HX995TZ ma także port USB i może odtwarzać dane zapisane na pamięciach przenośnych.

2 wejścia i 1 wyjście HDMI ułatwią połączenie nowego kina domowego z telewizorami 3D, konsolami do gier i innymi urządzeniami mobilnymi. Specjalna podstawka umożliwi dokowanie w systemie LG HX995TZ iPodów oraz iPhone’ów, zapewniając łatwy i intuicyjny dostęp do wszystkich zapisanych na nich treści cyfrowych. System kina domowego LG HX995TZ będzie dostępny na polskim rynku w październiku 2010 r. w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej brutto 4 499 zł.

Specyfikacja techniczna kina domowego 3D LG HX995TZ:

- Odtwarzanie dysków Blu-ray™ 3D
- 5.1-kanałowy / moc wyjściowa 1 100 W
- Wbudowany interfejs Wi-Fi
- NetCast™ Entertainment Access
- Protokoły DLNA / CIFS
- Galeria dźwięków LG (Bass Blast, Clear Voice, VSM Plus, korektor graficzny, MP3 Up-scaling, tryb nocny, Natural Plus)
- 2 wejścia i 1 wyjście HDMI
- Bezpośrednie nagrywanie i odtwarzanie z USB
- BD-Live i funkcja widoku dodatkowego
- Funkcja Music ID firmy Gracenote- Dokowanie i ładowanie iPodów oraz iPhone’ów - Odtwarzanie plików DivX HD i MKV
- Odtwarzanie z zewnętrznego dysku twardego
- LG SIMPLINK

d2guhbl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2guhbl