Trwa ładowanie...
Anna Smolec
03-12-2011 11:31

Linda Evangelista - top modelki

Linda Evangelista - top modelkiŹródło: WP.PL
d34f2qu
d34f2qu

Linda Evangelista, ur. 10 05 1965

Linda Evangelista z pochodzenia jest Kanadyjką, jednak jej korzenie są włoskie. Rodzice wyemigrowali do Kanady.
Liczba drogi życia Dziewięć obdarza talentem. To droga ludzi, którzy żyją z rozmachem. Są idealistami, mają pewną misją - cokolwiek dadzą światu z siebie, jednocześnie ich wzbogaca.
Marzeniem Lindy od najmłodszych lat było zostanie modelką. Jednak Linda obok Claudii Schiffer, Naomi Campbell czy Cindy Crawford uchodzi za kogoś więcej niż modelkę, za supermodelkę, która odmieniła oblicze światowej mody.
Wraz z Naomi Campbell i Christy Turlington tworzyły trio przyjaciółek a także “trójcę” walczącą o lepsze zarobki dal modelek i lepsze projekty. Evangelista była siłą napędową tych projektów, zwana w branży założycielką „związku – stowarzyszenia supermodelek”.
Dziewiątki to prawdziwi humaniści, pochylający się nad troskami innych ludzi. Linda urodziła się dziesiątego dnia miesiąca. Liczba jej dnia urodzenia to Jeden. Ta wibracja niesie za sobą potrzebę różnorodności i ciągłych zmian.
Evangelista zwana jest „kameleonem”, ze względu na jej częste i radykalne zmiany długości i koloru włosów, oraz na niespotykaną umiejętność wcielania się w różne role i zmienianie póz przed obiektywem aparatu.
Jedynka to także zapowiedź bogatego życia wewnętrznego oraz zdecydowanie w działaniu.

d34f2qu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34f2qu