Trwa ładowanie...

Linia seks-zabawek Kate Price!

Share
Linia seks-zabawek Kate Price!
Źródło: AP
d2mzdqx

Kate Price jest jedną z tych gwiazd, które stały się sławne dzięki niezwykłemu talentowi posiadania ogromnych piersi. Oczywiście nie jest to powód do skreślania tej niewątpliwie intrygującej osoby.

Jako mężczyźni z krwi i kości doceniamy starania Katie Price alias Jordan by stać się dostrzegalną wśród mężczyzn.

Katie, oprócz szokująco wielkich piersi potrafi też szokować inaczej. Gwiazda znana jest bowiem z niewybrednych wyznań na temat swoich seksualnych wyczynów z mężem Peterem Andre.

W wywiadach i różnego rodzaju przypadkowo nagranych filmach można zaobserwować kompletny brak pruderii panujący w ich związku. Gwiazda na przykład dość dokładnie pokazuje jak wygląda jej stosunek oralny z mężem, lub bez problemu wykrzykuje że miała wiele zbliżeń analnych stąd nie odczuwa żadnego dyskomfortu jeśli do takiego dojdzie...

d2mzdqx

Czytając biografię gwiazdy zaleca się nawet najtwardszym czytelnikom odłożyć jakiekolwiek jedzenie na bok. Powodem takiego ostrzeżenia są niewybredne opisy codziennych rytuałów gwiazdy. Dla przykładu pisze ona, iż czerpie niezwykłą przyjemność z sikania w obecności swojego małżonka.

Taki obrazek nie bardzo pasuje do ogólnie wykreowanego, różowo-świecącego imageu gwiazdy.

Za to inna rzecz pasuje do niej jak ulał. Katie postanowiła wypuścić na rynek swoją własną linię zabawek seksualnych i kondomów. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem nazwa zostanie zarejestrowana i zabawki z podpisem, i podobizną nagiej modelki trafią do sklepów za kilka miesięcy dowiedz się więcej...

d2mzdqx

Podziel się opinią

Share
d2mzdqx
d2mzdqx