Trwa ładowanie...

Lodzik jest lepszy od Viagry!

Nie wyobrażamy sobie upalnego lata spędzanego w miejskich murach bez porcyjki doskonale chłodzących lodów.

Lodzik jest lepszy od Viagry!Źródło: Jupiterimages
d3228as
d3228as

Nie wyobrażamy sobie upalnego lata spędzanego w miejskich murach bez porcyjki doskonale chłodzących lodów.

Liżemy je w kawiarniach, domach, parkach, czy wesołych miasteczkach i zawsze w jednym podstawowym celu - żeby szybko poczuć błogość spływającego na nas chłodu, oraz rozkoszować się ich doskonałą słodyczą.

Jednak to nie wszystkie zalety lodów. Za sprawą Matta O'Connora - właściciela londyńskiego pubu La Fee Absinthe lody zaczęły mieć także inne właściwości.

Wiemy, że upał z jednej strony rozpala nasze zmysły (choćby w postaci kobiet na ulicy, o których trudno powiedzieć, że są ubrane) z drugiej jednak wysysa z nas siły witalne.

d3228as

Pomysłowość angielskiego gastronoma jednak znalazła sposób i na to. Sporządził on bowiem lody, które mają właściwości podobne do… Viagry!

A wszystko za sprawą odpowiednich składników!

Efekt osiągnięto dzięki odpowiedniej kombinacji takich ingredientów jak: usprawniającego pracę mózgu i układu krwionośnego miłorzębu, zwiększającej wydolność organizmu argininy i działającej pobudzająco guarany.

d3228as

Działanie jest naprawdę silne, stąd decyzja o tym, aby deser był podawany jedynie osobom pełnoletnim, przy czym każdy klient może kupić tylko jedną porcję smakowitego specyfiku!

Smakowity deser jest serwowany w długiej czarce, ma lekko zieloną barwę, a jego szczyt zdobi (jakżeby mogło być inaczej!) solidna porcja, białej, gęstej… bitej śmietany.

Jak przystało na charakter deseru, nie dziwi fakt, że otrzymał on od swojego twórcy odpowiednio pikantną nazwę. Zgadzamy się z tym, że być może Matt O'Connor nie wykazał się w tym przypadku zbyt wielką pomysłowością, ale za to nie można mu odmówić adekwatności – deser otrzymał nazwę SEX PISTOL!

d3228as

A co swoim dziele sądzi sam twórca?

_ "Tylko jeden lód postawi Twoje ciało na nogi, doda ci pewności siebie i poczujesz w sobie ogromną moc"_ - przekonuje cytowany przez „Dziennik” O'Connor - "Tylko nie zaczepiajcie naszych pracowników" - dodaje.

Co nie jest rzeczą niemożliwą ponieważ deser działa prawie natychmiastowo. Jeżeli dodamy do tego jeszcze fakt, że w lokalu La Fee Absinthe pracuje kilka ponętnych kelnerek – ostrzeżenie nie jest bynajmniej bezpodstawne.

Zatem panowie po raz kolejny stara prawda okazuje się uzasadniona. Przecież nie od dziś wiadomo, że dobry, naturalny, jajeczny lodzik działa lepiej niż niejedna substancja chemiczna. Zatem pora przełamać lody! Pamiętajcie jednak o jednym – deser nie jest sprzedawany na wynos, a liczba toalet w lokalu jest ograniczona.

d3228as
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3228as