Trwa ładowanie...
30-07-2010 14:53

Łóżkowy rasizm czy zwykłe oszustwo?

Share
Łóżkowy rasizm czy zwykłe oszustwo?Źródło: Jupiterimages
d4dwtgo

Miłość platoniczna potrafi pokonywać wszelkie granice i w dodatku jest ślepa. Z miłością fizyczną lepiej jednak uważać, bo można wplątać się w niezłą kabałę - w wyniku splotu dziwnych okoliczności może okazać się, że dobrowolny stosunek seksualny był gwałtem. A wszystko z powodu... rasy!

W Izraelu po dwóch latach batalii sądowej skazano na 1,5 roku więzienia Araba, który zagustował we wdziękach pewnej Żydówki.

A wszystko zaczęło się niewinnie - filosemicie bardzo spodobała się obywatelka Izraela i postanowił się do niej zbliżyć. I... z wzajemnością! Jednak aby uniknąć kłopotliwych zgrzytów wynikających z izraelsko-islamskich animozji, mężczyzna wolał nie wystawiać na próbę tolerancji i kosmopolityzmu atrakcyjnej Żydówki i po prostu udawał prawego syna plemienia mojżeszowego. Mało tego - zadeklarował się jako kawaler.

d4dwtgo

Romans rozwijał się szybko i para skonsumowała swoją znajomość w łóżku. I tu zaczęły się problemy - nie wnikamy, w jaki sposób Żydówka zorientowała się, że padła ofiarą oszustwa (Arabowie są równie często obrzezani co Żydzi), jednak doszła do gorzkiej dla niej prawdy - nie dość, że żydowski kawaler okazał się Arabem, to jeszcze żonatym i z dwójką dzieci!

Kobieta wpadła w prawdziwą furię i oskarżyła mężczyznę o gwałt - motywując, że gdyby znała przynależność narodową i rasową kochanka, za nic w świecie nie poszłaby z nim do łóżka!

"Jaki to gwałt? Ona dobrowolnie zgodziła się na wszystko, co zaszło między nami w tę noc!" - próbował się bronić nieuczciwy kochanek, który gdyby wiedział, co spotka go za takie kłamstewko, zapewne dwa razy by się zastanowił przed skonsumowaniem znajomości.

Sędziowie przez dwa lata głowili się, jak ocenić ten skomplikowany przypadek i ostatecznie przyznali rację Żydówce - padła ofiarą oszustwa. I co do tego dwóch zdań być nie może. Wszystkich jednak rozpala inna kwestia - czy ów Arab nie padł przypadkiem ofiarą rasizmu?

Jak by nie oceniać całego zajścia oraz zapadłego wyroku, dla nas morał jest całkiem trafny - z oszukiwaniem kobiet trzeba po prostu uważać! Udawanie, że jest się kimś innym, by zaciągnąć je do łóżka, może być tragiczne w skutkach.

A co Wy o tym sądzicie? Czy ukrycie swojej narodowości, powinno być karane karą 1,5 roku wyjętych z życiorysu i spędzenia ich w więzieniu? A może mu się należało?

d4dwtgo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dwtgo
d4dwtgo