Trwa ładowanie...
d2t0p47
luxclub.pl
Ciekawostki

Luksus ukryty w telefonie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Luksus ukryty w telefonie
(Laif)
d2t0p47

Gdy Nokia tworzyła w 2001 roku ekskluzywną markę telefonów VERTU pewnie nikt nie myślał jeszcze o tym, że pewnego dnia poprosi o pomoc jednego z najsłynniejszych jubilerów świata firmę Boucheron. Ale tylko w ten sposób mogły powstać prawdziwe arcydzieła. Hedonistyczne, luksusowe i dla wybranych.

Świat obiegły już zdjęcia tych najdroższych modeli telefonów. Wysadzane rubinami, diamentami, szafirami z obudową w różowym, czy białym złocie stają się od razu oczkiem w głowie właściciela i powodem do dumy.

OBEJRZYJ TO LUKSUSOWE CACKO >>

d2t0p47

Jednak przy całej tej otoczce luksusu warto pamiętać, że są to naprawdę dobre telefony. VERTU zatrudnia połowę swych pracowników do badań nad nowymi rozwiązaniami. – Naszym celem jest perfekcja – mówi Frank Nuovo, główny designer VERTU. I tak właśnie jest. Używają najlepszych na świecie komponentów zarówno do wnętrza, jak i do obudowy telefonu.

VERTU z założenia ma też być czymś innym niż telefony masowej produkcji, która nie pozwala się nikomu wyróżnić. Kupując VERTU wkracza się do świata wyjątkowości i oryginalności. Ceny dochodzą do miliona złotych za telefon, co jest gwarancją, że nieprędko spotkasz kogoś, kto będzie miał taki sam telefon czytaj więcej w luxclub.pl

d2t0p47

Podziel się opinią

Share

d2t0p47

d2t0p47