Trwa ładowanie...
07-03-2016 13:01

Ma 30 metrową szafę z ubraniami i żyrandol droższy od bentleya. Kim jest najbogatsza gwiazda na Ukrainie?

d2nfxlz
d2nfxlz

Kijów to niewątpliwie miasto kontrastów. Brakuje miejsc pracy i świadczeń socjalnych, a starsi ludzie często muszą przeżyć za 200 zł miesięcznie. Obok biednej ulicy przejeżdżają bentleye, a w willach wiszą żyrandole warte kilka milionów złotych.

Kamaliya Zahoora od kilkunastu lat robi karierę jako modelka na Ukrainie. Królewskie życie zawdzięcza swojemu mężowi - Mohammedowi, który jest pakistańskim miliarderem. Gigantyczna willa z basenem, kilkudziesięcioosobowa osoba służba, bielizna wysadzana kryształami Swarovskiego warta kilkaset tysięcy to dla 39-latki chleb powszedni.

Przemysław Kossakowski, autor programu "Kossakowski. Inicjacja" odwiedził Kamaliyę i Mohammada Zahoora, jedno z najbogatszych małżeństw w Ukrainie. W "Dzień Dobry TVN" powiedział, co wywarło na nim wrażenie, kiedy przemierzał 900-metrową willę.

- Pierwszy raz byłem w miejscu, w którym ściany ociekały złotem. Tam były złote tapety. Kamaliya ma 30-metrową szafę z ubraniami. Porusza się po niej na wózku. Mają nieprzyzwoite pieniądze, ale organizują się w działalność charytatywną. Potrafią dzielić się tymi pieniędzmi - mówi dziennikarz.

d2nfxlz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nfxlz