Trwa ładowanie...

Ma najdłuższe imię w Norwegii!

Ma najdłuższe imię w Norwegii!Źródło: Jupiterimages
d24ht8x
d24ht8x

Kierowca autobusu Andreas Jankov oficjalnie zmienił imię na Juliusz Andreas Gimli Arn MacGyver Chewbacka Highlander Elessar Jankov - podał norweski serwis VG Nett.

Jak mówi sam Juliusz Andreas Gimli Arn MacGyver Chewbacka Highlander Elessar : „Zawsze chciałem pokazać światu, że można być poważnym przyjmując jednocześnie takie imię, jak nam się podoba”. Miłośnik filmów myślał nad zmianą imienia od 3 lat, dopiero w styczniu bieżącego roku podjął decyzję. „Chciałem zobaczyć jak daleko mogę się posunąć z ilością imion.” – dodaje Juliusz Andreas Gimli...

Problem pojawił się gdy Norweg spróbował uaktualnić swoje dokumenty. Imię okazało się za długie, więc zdecydował usunąć „Highlandera”. Z niedużą pomocą norweskich internautów, udało się nam rozszyfrować składowe najdłuższego imienia. Poznaj genezę imienia Norwega...

- „Juliusz” to hołd złożony słynnemu szympansowi z norweskiego ogrodu zoologicznego „Kristiansand Zoo”
- „Arn” to tytuł szwedzkiego filmu o rycerzach
- "Elessar" i "Gimli" to imiona bohaterów „Władcy Pierścieni
- „MacGyver”, to po prostu najlepszy na świecie serial z Richardem Deanem Andersonem
- „Highlander” („Nieśmiertelny”) to tytuł serii filmów fantasy, lub serialu o tym samym tytule
- "Chewbacka" (aka Chewbacca) to postać z serii filmów „Gwiezdne Wojny”

Pan „Najdłuższe imię Norwegii” udowodnił wszystkim, którzy za wszelką cenę chcą manifestować swoje hobby, że nie trzeba kupować koszulek z nadrukiem lub robić tatuaży. Wystarczy nadać sobie 7 imion i z głowy.

Niestety nie ma nic za darmo. Oprócz tego, że podczas przedstawiania się może zanudzić niejedną Norweżkę, to nawet inicjały go nie ratują… JAGA MC HEJ.

d24ht8x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24ht8x