Trwa ładowanie...
d23y9yr
Ciekawostki

Magda Mielcarz - piękna aktorka zachwyca w nowym singlu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Mielcarz - piękna aktorka zachwyca w nowym singlu
(Facebook)
d23y9yr

Kiedy 3 lata temu redakcja serwisu facet.wp.pl wręczała Magdzie Mielcarz statuetkę TOPolki zdawało się, że utalentowana gwiazda jest już u szczytu swojej kariery. Tymczasem lata mijają, a piękna Polka nie daje o sobie zapomnieć swoim fanom, a wręcz wciąż podbija serca nowych.

- Magda Mielcarz jest piękną i elegancką kobietą, która potrafi zarazić swoim optymizmem i poczuciem humoru. Miałem okazję z nią chwilę porozmawiać - mówił wówczas Łukasz Jurczak, Kierownik Zespołu Serwisów Męskich. - Pytała się jak do tego doszło, że znalazła się w rankingu TOPolki. Odpowiedziałem bez wahania – przecież jesteś jedną z najpiękniejszych Polek - to naturalny wybór!

d23y9yr

I choć od tamtej chwili minęło już sporo czasu Magda Dalej zachwyca.

Szerokiej publiczności dała się poznać jako dwudziestodwuletnia dziewczyna rolą Ligii w adaptacji sienkiewiczowskiego "Quo Vadis" zrealizowanej przez Jerzego Kawalerowicza. Choć wówczas nie miała za sobą studiów aktorskich (studiowała na Uniwersytecie Warszawskim - a studia aktorskie zrobiła po wyjeździe do USA), została doceniona nie tylko przez polskich reżyserów, ale także za granicą. Wystąpiła między innymi w rosyjsko-ukraińskiej produkcji Taras Bulba wyreżyserowanej przez jednego z najlepszych rosyjskich reżyserów Władimira Bortko (znanego przede wszystkim z genialnej realizacji adaptacji powieści Michaiła Bułhakowa "Mistrz i Małgorzata").

Myli się jednak ten, kto uważa, że Magda to wyłącznie aktorka. Gwiazda zachwycała swoich fanów także jako modelka, a od kilku lat próbuje swoich sił jako piosenkarka.

(fot. Magda Mielcarz i Nikolett Barabas na planie teledysku)

d23y9yr

Choć nie wydała jeszcze długogrającej płyty, wciąż szuka swojego stylu wypuszczając kolejne single. Premierę ostatniego mogliśmy obserwować niedawno. Mielcarz, która od kilku lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, w najnowszym teledysku pokazuje nam swoją wizję Ameryki. Klip do piosenki Silver Dream ma klimat rodem z filmów "Urodzeni mordercy" czy "Thelma i Louise". Mamy tam "niegrzecznego chłopaka", piękne dziewczyny, amerykańską pustynię, stare samochody i dużo, dużo emocji. I nawet, jeżeli ktoś nie jest specjalnym fanem tego typu muzyki z pewnością doceni urodę wokalistki i jej wspaniałe ciało.

(fot. Magda Mielcarz na planie teledysku)

Liczymy, że gwiazda "The Voice of Poland" nie da o sobie zapomnieć i często będziemy mogli podziwiać ją podczas zmysłowych sesji zdjęciowych i teledysków! Jak wam się podoba Magda Mielcarz w nowym teledysku?

d23y9yr

Podziel się opinią

Share
d23y9yr
d23y9yr