Trwa ładowanie...

Magda Mielcarz - TOPolka 2011

Magda Mielcarz - TOPolka 2011Źródło: wp.pl
d39urpi

11 maja 2012 w hotelu Gdynia prezes Wirtualnej Polski Grzegorz Tomasiak wręczył statuetkę TOPolki 2011 aktorce Magdalenie Mielcarz. * Całe wydarzenie przebiegło bardzo sprawnie. Wręczenie nagrody nagrała ekipa WP.tv. Podobnie wywiad z laureatką, który przeprowadził Łukasz Jurczak, a który już teraz możemy obejrzeć na stronach *facet.wp.pl. Trzeba przyznać, że zadowoleni są wszyscy zainteresowani.

"Nasze przypuszczenia sprawdziły się. Magda Mielcarz jest piękną i elegancką kobietą, która potrafi zarazić swoim optymizmem i poczuciem humoru. Miałem okazję z nią chwilę porozmawiać." - mówi Łukasz Jurczak, Kierownik Zespołu Serwisów Męskich. "Pytała się jak do tego doszło, że znalazła się w rankingu TOPolki 2011. Odpowiedziałem bez wahania – przecież jesteś jedną z najpiękniejszych Polek - to naturalny wybór!”.

Magda Mielcarz dopytywała również o to, kto już wcześniej otrzymał statuetkę. "Kiedy powiedziałem, że były to m.in. Anna Przybylska, Marta Żmuda-Trzebiatowska czy Joanna Krupa, to Magda przyznała, że jest bardzo zadowolona, że znalazła się w takim gronie". "To nie tylko piękne, ale bardzo kreatywne i przedsiębiorcze kobiety."- stwierdziła. Warto podkreślić, że Magda odwiedza codziennie nasz portal o czym powiedziała w pierwszych słowach wywiadu. Przed nami jeszcze dwa spotkania z laureatkami czyli Dorotą Gardias i Dorotą Rabczewską.

d39urpi

Użytkownicy Wirtualnej Polski codziennie, przez kilkanaście miesięcy, mogli oddawać swoje głosy na 25 Polek, oceniając ich urodę, styl, elegancję i dokonania. Biorąc pod uwagę wszystkie te cechy, według naszych użytkowników, na pierwszym miejscu znalazła się aktorka Magdalena Mielcarz

Film z wręczenia nagrody TOPolki 2011 Magdzie Mielcarz

Wręczenie nagordy TOPolki 2011 Magdzie Mielcarz/ wideo; wp.pl/Leszek Świerszcz

Nagrodę w naszym plebiscycie wręczono już po raz piąty. Pierwszy ranking TOPolki redakcja serwisu facet.wp.pl przeprowadziła w 2007 roku. Zwyciężczynią została urocza Anna Przybylska. Rok później nasi użytkownicy znowu postawili na przepiękną mieszkankę Gdyni, nazywaną niekiedy polską Peleope Cruz. Z kolei TOPolką 2009 została Marta Żmuda-Trzebiatowska, ta zmysłowa i niebagatelnej urody aktorka rozkochała w sobie pół Polski.

d39urpi

W 2010 roku dość niespodziewanie na czele stawki uplasowała się Katarzyna Smutniak, polska modelka będąca twarzą marki słynnego Giorgio Armani. 2011 rok to tryumf Magdaleny Mielcarz. I trzeba przyznać, że stawiając na tę polską aktorkę mieszkającą na stałe w Kalifornii nasi użytkownicy po raz kolejny udowodnili, że mają wyjątkowo dobry gust!

Czy podobnie będzie w tym roku? Trwa głosowanie!

Magda Mielcarz podczas wręczenia TOPolki 2011

[

]( http://facet.wp.pl/wreczenie-topolki-2011-6002205560267905g )

Magda Mielcarz w sesji dla MAXIM

[

]( http://facet.wp.pl/magda-mielcarz-w-goracej-sesji-na-plazy-6006491979858561g )

d39urpi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39urpi