Trwa ładowanie...
d4lydop

Mają być ciepłe, ale i stylowe. Najlepsze rękawiczki dla mężczyzny

Rękawiczki zimą to podstawa. Dają termiczny komfort, ale także chronią skórę przez podrażnieniami spowodowanymi mrozem. Ważne jednak, aby wyglądały przy tym stylowo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W zależności od upodobań, można wybrać skórę naturalną lub sztuczną
W zależności od upodobań, można wybrać skórę naturalną lub sztuczną (Pixabay.com, Fot: Pixabay.com/Domena publiczna)
d4lydop

Za dziecka najczęściej dostawaliśmy od rodziców rękawiczki na sznurku, aby w ferworze zabawy ich nie pogubić. Czasy, kiedy liczyła się przede wszystkim ich użyteczność dawno już minęły. Prawdziwy mężczyzna musi odznaczać się elegancją. Warto jednak przy tym zadbać, aby rękawiczki były ciepłe. Dobrze także, by nie utrudniały chwytania przedmiotów.

W tym wypadku najlepiej sprawdza się skóra. Niezależnie od reszty stroju, klasyczny czarny kolor zawsze wygląda dobrze. Dla dodatkowego komfortu można wybrać modele z dodatkowym futrzanym podszyciem. Decydując się na konkretne rękawiczki, należy przyjrzeć się ich wykończeniu. Nieco charakteru dodaje im modny wzór.

Nie zawsze jednak rękawiczki muszą być czarne. Odcienie szarości nadają nieco bardziej sportowego charakteru, nie ujmują jednak elegancji. Takie modele oferuje chociażby ceniona marka Wittchen. W polską zimę świetnie sprawdzą się rękawiczki wykonane z najwyższej jakości skóry owczej oraz wełny po ich zewnętrznej stronie. Wybrane przez nas posiadają dodatkowo pasek zapinany na napę, który umożliwia regulację szerokości, przez co idealnie przylegają do dłoni.

Innym ciekawym wyborem mogą być również rękawiczki wykonane ze skóry jelenia. Klasyczny fason i jakość sprosta wymaganiom każdego mężczyzny. Idealne na własny użytek lub jako prezent. W tym drugim przypadku należy jednak pamiętać o odpowiednim dobraniu rozmiaru. Można to zrobić na oko, ale dla bezpieczeństwa warto zapytać. Może nie będzie niespodzianki, ale uniknie się także rozczarowania.

d4lydop

Podziel się opinią

Share
d4lydop
d4lydop