Trwa ładowanie...
12-11-2010 16:21

Małpi kelnerzy. Zobacz film!

Małpi kelnerzy. Zobacz film!Źródło: AFP
dcg8e5h
dcg8e5h

Nie tak dawno czytaliśmy w jednym z serwisów naszego portalu, że teoria ewolucji być może wcale nie jest taka pewna, jak mogłoby się to wydawać.

Mimo nowych faktów, odkryć i badań, my jednak niezłomnie twierdzimy, że człowiek musi pochodzić od małpy. Na dowód naszego twierdzenia udało nam się odnaleźć pewien film, który zdaje się potwierdzać naszą niezbitą pewność siebie.

Jeżeli chcecie przekonać się na własne oczy, jak małpa potrafi wykonywać ludzkie obowiązki musicie udać się do Japonii, by w jednej z tamtejszych restauracji zobaczyć dwie małpki przy pracy.

Myślicie, że małpki w lokalu służą jedynie jako maskotka, która pokaże kilka "małpich figli", a później będzie można sobie zrobić z nią zdjęcie? Nic z tych rzeczy! Yatchan i Fukuchan, bo tak się nazywają, pracują jako prawdziwi kelnerzy. Przystrojone w odpowiednie liberie, roznoszą klientom lokalu proste dania i trunki. Przekonajcie się sami!

[

]( #opinions )

Patrząc jak skrzętnie zwierzaki wykonują swoje obowiązki, niejeden pracodawca, widziałby takiego pracownika u siebie w firmie. Zatem co będzie następne? Małpa w zakładzie fryzjerskim?Małpa grabarz? Małpa jako przedszkolanka? A może małpa jako kontroler biletów?

dcg8e5h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcg8e5h