Trwa ładowanie...
Marcelina Zawadzka: motocykle to moja największa pasja

Marcelina Zawadzka: motocykle to moja największa pasja

Share
d3e6ymp

Motocykle to nowa pasja Marceliny Zawadzkiej. Modelka i zdobywczyni tytułu Miss Polonia w 2011 roku przyznaje, że marzy o zakupie Harleya-Davidsona. Gwiazda nie rezygnuje jednak z pozostałych pasji. Tego lata zamierza zrealizować swoje dawne marzenie i skoczyć ze spadochronem.

– Moim największym marzeniem teraz jest kupić sobie motocykl. Mimo że mam prawo jazdy od dwóch lat, to jeszcze go nie kupiłam, dopiero zbieram pieniądze. Ostatnio też zaangażowałam się w jazdę w off-road i mam taki plan w przyszłości, żeby za niecały rok pojechać z osobą, która mnie trenuje, właśnie w takim rajdzie w Afryce – podkreśla modelka w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

d3e6ymp

Marcelina Zawadzka lubi sporty ekstremalne, m.in uprawia kitesurfing i nurkuje. Tego lata zamierza ponadto zrealizować swoje marzenie i skoczyć ze spadochronem. Gwiazda przyznaje jednak, że adrenalina nie jest jej jedynym uzależnieniem. W równym stopniu gwiazda jest bowiem uzależniona od ludzi, którzy także są jej wielką pasją.

– Uwielbiam kontakt z ludźmi i wiem, że na przykład wykonywanie pracy w biurze, przy jednym krześle, nie byłoby dla mnie realizowaniem siebie. Jestem osobą taką bardzo towarzyską i może dziwnie to brzmi, ale wręcz uzależnioną od ludzi. Jeden dzień bez ludzi, czy bez mojej siostry, czy bez znajomych i bez rozmawiania z kimś, to jest dla mnie dzień stracony – tłumaczy Zawadzka.

W ciągu najbliższych miesięcy Marcelina Zawadzka zamierza nie tylko zrealizować swoje marzenia, lecz także pomóc innym w urzeczywistnianiu ich pasji. Zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2011 r. została bowiem ambasadorką kampanii promującej pasje „It's your life, just take it”. Celem akcji jest wyszukanie ludzi, którzy mają pasje i nie boją się ich realizować.

– Łowimy pasje, szukamy osób w Polsce, które mają marzenia i nie boją się ich realizować, nie boją się o nich mówić. Osoby, które nie tylko skaczą ze spadochronem czy jeżdżą na motocyklu, mogą to być też osoby, które szydełkują albo są melomanami. Będę taką osobą, która łowi pasje – mówi Marcelina Zawadzka.

d3e6ymp

Podziel się opinią

Share
d3e6ymp
d3e6ymp