Trwa ładowanie...

Marcelina Zawadzka najpiękniejszą Polką! Miss Polonia 2011

Marcelina Zawadzka najpiękniejszą Polką! Miss Polonia 2011Źródło: PAP/Jacek Turczyk
d442uuo
d442uuo

Marcelina Zawadzka i wszystko stało się jasne! Już wiadomo, która z naszych osiemnastu wspaniałych finalistek została Miss Polonia 2011! W centrum folklorystycznym "Matecznik - Mazowsze" w Otrębusach pod Warszawą właśnie zakończył się 36. finał konkursu Miss Polonia.

Ubiegłoroczna laureatka Rozalia Mancewicz włożyła koronę Miss Polonia na skronie pochodzącej z Malborka 22-letniej Marceliny Zawadzkiej, reprezentującej woj. pomorskie, kobiety, która na śniadanie nigdy nie zje golonki i czarniny.

Marcelina Zawadzka będzie reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe i jak sama mówi: "nie będzie bała się sama podróżować"

Pierwszą vice miss została Anna Krupa, a drugą Marcela Chmielowska.

Rywalizacja, jak co roku, była bardzo zacięta. Stąd jury w składzie: Rozalia Mancewicz - Miss Polonia 2010, Elżbieta Wierzbicka - prezes biura Miss Polonia, Radosław Pazura - aktor i Kacper Kuszewski - aktor, zwycięzca ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami", nie miało łatwego wyboru. Wszystkie piękne panie prezentowały się wyjątkowo - najpierw w kreacjach koktajlowych, następnie w strojach kąpielowych (co wyraźnie podniosło temperaturę na widowni), później w strojach oficjalnych - eleganckich, później przyszedł czas na suknie karnawałowe, i na koniec, jak przystało na prawdziwe królowe tego wieczoru, najpierw zobaczyliśmy panie w sukniach wieczorowych, a w ostatnim wyjściu w sukniach ślubnych

d442uuo

Nad całością charakteryzacji czuwała jedna z najlepszych polskich stylistek, Elwira Horosz, która powiedziała nam, że tym razem dziewczyny miały naprawdę niewiele czasu na przebranie.

[

]( #opinions )

Podobnie, jak miało to miejsce w ubiegłym roku, same finalistki konkursu wybrały ze swojego grona Miss Osobowości - czyli najsympatyczniejszą i najbardziej koleżeńską z nich. Została nią Aleksandra Cielemęcka

d442uuo

Tradycją powoli staje się, że Miss Internautów jest wybierana przez użytkowników Wirtualnej Polski. Nie inaczej mogło być i w tym roku. To właśnie Wy wybraliście najpiękniejsza Polkę Internetu. Została nią Beata Stelmaszczyk reprezentująca województwo łódzkie. Beata ma 24 lata, kusi wymiarami: 90-62-93, a jej hobby są sztuki walki. Cóż panowie. Niedawno pisaliśmy o tym, że to właśnie w Łódzkiem, żyje najwięcej samotnych kobiet. Nie wiemy, czy pani Beata ma partnera, ale jak widać Łódź, to dobry kierunek w poszukiwaniu żony. Może do któregoś z Was uśmiechnie się szczęście. Na Beatę Stelmaszczyk oddano 35909 głosów i uzyskała ona najwyższą średnią głosów (3.24). W głosowaniu Wirtualnej Polski oddano rekordową liczbę głosów (364 374) - za co wszystkim serdecznie dziękujemy. Nagrodę w imieniu Wirtualnej Polski wręczył zwyciężczyni prezes Grzegorz Tomasiak, który w ciepłych słowach pogratulował jej sukcesu.

Nie można nie wspomnieć, że cała gala odbyła się przy znamienitej muzycznej oprawe - na scenie mogliśmy zobaczyć zespół Chemia, Macieja Maleńczuka, a całość uświetnił legendarny wokalista zespołu Genesis - Ray Willson, z piosenką która bije rekordy popularności na polskich listach przebojów: American Beauty. Galę poprowadził Tomasz Kammel

Na gali finałowej nie mogło zabraknąć ekipy Wirtualnej Polski (serwisu facet.wp.pl oraz wptv), czego efekty w postaci wyjątkowych wywiadów już wkrótce będziecie mogli obejrzeć i przeczytać na stronach naszego portalu.

d442uuo

Zwyciężczyni, oraz pozostałym finalistkom serdecznie gratulujemy!

Wyniki głosowania Miss Polonia Internautów 2011:

Miejsce 1. Beata Stelmaszczyk nr 14 średnia: 3.24

Miejsce 2. Agata Jachimowicz nr 8 średnia: 3.1

Miejsce 3. Sylwia Toczyńska nr 5 średnia: 3.09

Miejsce 4. Anna Krupa nr 17 średnia: 3.05

Miejsce 5. Aleksandra Cielemęcka nr 12 średnia: 3.02

Miejsce 6. Magdalena Myczewska nr 13 średnia: 3.02

Miejsce 7. Justyna Rajczyk nr 3 średnia: 3.02

Miejsce 8. Dominika Kubacka nr 6 średnia: 3.01

Miejsce 9. Benita Poniatowska nr 2 średnia: 3.01

d442uuo

Miejsce 10. Marcela Chmielowska nr 10 średnia: 3

Miejsce 11. Anna Szczygielska nr 4 średnia: 2.99

Miejsce 12. Katarzyna Grynfelder nr 7 średnia: 2.94

Miejsce 13. Justyna Grochala nr 9 średnia: 2.9

Miejsce 14. Marcelina Firszt nr 1 średnia: 2.78

Miejsce 15. Marcelina Zawadzka nr 16 średnia: 2.72

Miejsce 16. Mariola Rysik nr 11 średnia: 2.68

Miejsce 17. Agnieszka Śleziak nr 18 średnia: 2.58

Miejsce 18. Anna Wojtkiewicz nr 15 średnia: 2.56

PFi

d442uuo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d442uuo